Close

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul’da şehir içinde taşımacılık çalışmalarının yapılmasına ek olarak, müşterilerimiz tarafından talep edildiği gibi nakliye faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. İstanbul şehirlerarası nakliyat hem çok riskli olması hem de kısa süren bir çalışma olmaması nedeniyle mutlaka güvenli firmaların tercih edilmesi gerekiyor.

Müşterilerimizin bizim kurumumuzu tercih etmesinin temel sebebi, tüm eşyaları kayıt altına almamız ve ulaştırma sürecinin sonunda hiçbir eksik bulunmadan teslim etmemizdir. Aynı zamanda şehirlerarası nakliye işlemlerinde güvence sağlayarak, müşterilerimizin talep ettikleri imkanları tanımaya devam ediyoruz.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat İşlemleri

Öncelikle, adresinizden tüm eşyaları alıyor ve belirlediğimiz kaplama işlemlerinin ardından araçlara yerleştiriyoruz. Araçlardaki yerini alan, sabit ve herhangi bir şekilde yollardaki durumdan etkilenmeyecek yapıya sahip ürünlerin sağlam olduğuna emin oluyoruz. Her bir eşyayı kayıt altına aldıktan sonra, İstanbul şehirlerarası nakliyat ile ilgili çalışmalarımızı da istendiği şekilde gerçekleştiriyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat Güvenli Mi?

Bir şehirden farklı bir şehre yapılacak olan taşımacılık işlemlerinde sorun oluşmaması, müşterilerimizin eşyalarına hasar gelmemesi için özel olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehirlerarası nakliye faaliyetlerinin özellikle Türkiye’de uzun mesafe yolculukları olması, risklerin de artmasına yol açıyor. Bu nedenle sadece eşyaların taşınmasıyla ilgili değil, direkt olarak güvenli, sağlam ve zarar görmeyecekleri şekilde ulaştırılmasına da sigorta şartları koymuş durumdayız. Böylelikle müşterilerimizin talep ettiği şekilde verdiğimiz hizmetler artış gösteriyor ve her zaman için değerlendirmeye uygun, yararlanılabilecek faaliyetler sürdürüyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Kurumumuz aracılığıyla her zaman için iletişime geçebileceğiniz, yeni faaliyetlerimiz ve teknolojik hamlelerimizden yararlanabileceğiniz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstanbul şehirlerarası nakliyat işlemlerinde özellikle uzun yolculuklarda eşyaların hasar görmesine yol açan firmalardan çok daha farklıyız. Özenle kutularına yerleştireceğimiz ürünler, aynı zamanda mobilyalar ve beyaz eşyalar için de deformasyon oluşmaksızın adreslerine gönderilmesini sağlıyor.

Telefon numaralarımızdan yapacağınız başvurularla birlikte İstanbul’da şehirlerarası nakliyat faaliyetleri güvenli, değerlendirmeye uygun şekilde size sunulacaktır. Herkesin ilgi gösterdiği, sigortalı, güvenli ve müşterilerimizin uygun fiyat talep ettiği işlemler yıl boyunca sürüyor. Sadece hafta içinde değil, hafta sonunda da şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ile ilgili girişimlerde bulunmaya devam ediyoruz.

TEL: 0532 622 6260