Close

Kurumsal

Kurumsal Nursoy İstanbul Ev Nakliye firmamız Kurumsal evden eve nakliyat taşımacılık hizmetleri sunan kurulsam bir firmadır. İstanbul ev nakliye alnında sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetleri için 40 kişilik personel kadromuz 15 nakliye aracımız ve 5 adet Asansörlü Taşıma aracımız ile hizmetinizdeyiz.

 

Her türlü koşul ve şart altında %100 müşteri memnuniyeti ve haklılığını savunan nakliye firmamız müşterilerimizin yararına olacak şekilde karşılıklı mutabakat ile taşıma sözleşmesi imzalamak tayız. Kesinlikle şu hususun altını çizmekte fayda var ki; kimseyi zoraki olarak memnun olmayacağı veya zararına olacak bir sözleşme imzalatmıyoruz. Bilakis maddeler halinde açık net ve anlaşılır bir şekilde oluşturduğumuz evden eve nakliyat sözleşmesine istinaden taşıma işlemlerine başlıyoruz.

 

İstanbul Kurumsal evden eve nakliyat çalışmalarımızda geniş araç parkımız ile taşıması yapılacak eşyalarınızın montajı de montajı ve kurulumu tarafımızca ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ek ücret ve masraflara gerek kalmadan Her şey dahil bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Kurumsal Köklü ve Güvenilir Nakliyat şirketi arayışında olan vatandaşlarımıza önerimiz bize danışmadan taşınmayın!

0530 165 5730