Close

Kurumsal

Kurumsal Gezer İstanbul Ev Nakliye firmamız Kurumsal evden eve nakliyat taşımacılık hizmetleri sunan kurulsam bir firmadır. İstanbul ev nakliye alnında sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetleri için 40 kişilik personel kadromuz 15 nakliye aracımız ve 5 adet Asansörlü Taşıma aracımız ile hizmetinizdeyiz.

 

Her türlü koşul ve şart altında %100 müşteri memnuniyeti ve haklılığını savunan nakliye firmamız müşterilerimizin yararına olacak şekilde karşılıklı mutabakat ile taşıma sözleşmesi imzalamak tayız. Kesinlikle şu hususun altını çizmekte fayda var ki; kimseyi zoraki olarak memnun olmayacağı veya zararına olacak bir sözleşme imzalatmıyoruz. Bilakis maddeler halinde açık net ve anlaşılır bir şekilde oluşturduğumuz evden eve nakliyat sözleşmesine istinaden taşıma işlemlerine başlıyoruz.

 

İstanbul Kurumsal evden eve nakliyat çalışmalarımızda geniş araç parkımız ile taşıması yapılacak eşyalarınızın montajı de montajı ve kurulumu tarafımızca ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ek ücret ve masraflara gerek kalmadan Her şey dahil bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Kurumsal Köklü ve Güvenilir Nakliyat şirketi arayışında olan vatandaşlarımıza önerimiz bize danışmadan taşınmayın!

Evden eve nakliyat Evden eve Taşımacılık istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliye istanbul ev nakliye Kasko Sigortalı Taşımacılık Asansörlü Taşımacılık Kağışdağı Evden Eve Nakliyat Kavacık Evden Eve Nakliyat Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat istanbul asansörlü evden eve nakliyat Kadıköy Evden Eve Nakliyat Yenidoğan Evden Eve Nakliyat Pendik Evden Eve Nakliyat Göztepe Evden Eve Nakliyat Samandıra Evden Eve Nakliyat Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri Villa Taşımacılığı Nakliye Ücretleri Taşıma Şirketleri İstanbul Nakliyeciler Nakliye Fiyatları Nakliye Şirketleri Nakliye Firmaları İstanbul Ev Taşıma Ev Taşıma Fiyatları