Close

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

çekmeköy evden eve nakliyat İstanbul çekmeköy nakliyat şirketleri

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat firmamız İstanbul Çekmeköy Nakliyat bölgesinde ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü evden eve nakliye hizmetlerini sigortalı olarak sunar. Çekmeköy evden eve taşımacılık çalışmalarını şehiriçi nakliyat kamyonlarımız ile profesyonel nakliyat ekibimizce yapmaktayız. Çekmeköy’de nakliyat firmaları arayanlar için en ideal taşıma planı ile nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firması

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetlerini sunarken müşterinin yaşayabileceği problemleri daha öncesinden belirleyerek çözüm odaklı bir hizmet sunuyoruz. Nakliyat firması olarak pratik teknolojik çözümleri de yakından takip ediyoruz. Asansör gibi teknolojik ürünler sayesinde nakliyat hizmetini talep eden müşteriler için daha hızlı, düşük maliyetli, verimli ve çözüm odaklı pratik bir hizmette sunmuş oluyoruz.

 

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Şirketi

Yıllardır hizmet sunan nakliyat firmamız alanında uzmanlaşmış ekibiyle daima haftanın her günü hizmet sunmaktadır. Başta müşterinin güvenini almak için gerekli kaliteli hizmetleri müşterilerle buluşturuyoruz. Firmamız eşyalarınızın daha güvenli bir hale gelmesi için hem gerekli sigorta işlemlerini hem de paketleme işlemlerini gerçekleştiriyor. Paketleme ürünlerinin kaliteli yapıları ve alan üzerinde kolaylıkla hareket etmiyor olması gibi özellikleriyle eşyalarda çizilme, kırılma, tahriş gibi kalıcı problemlerde yaşanmamış oluyor.

 

Çekmeköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü olarak evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız bu konuda en uygun fiyatlarla müşterilerini karşılar. Özellikle eşyaların alınacağı evin yüksek katlarda olması durumunda ve yeni adresinde yine yüksek katlarda bulunması durumunda asansör ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat yapan firmamız eşyaları daha hızlı ve güvenli bir şekilde belirtilen adresten alarak yeni adrese teslim eder.

Ayrıca asansörün kullanılıyor olmasının merdivende yaşanacak problemlerinde ortadan kalkmasını sağlar. Bu sayede eşyalar paketleriyle olduğu gibi balkondan ya da pencerenin sökülmesiyle eve rahatlıkla taşınır. Asansörlü nakliyat bu yönüyle klasik merdivenlerin kullanıldığı nakliyat işlemlerine göre hem daha güvenli hem de daha hızlı bir taşınma imkanı sağlamaktadır.

 

Çekmeköy Parça Eşya Taşıma   

Parça eşya taşıma işlemleri eşyaların az olması ve maliyetinin fazla olması nedeniyle evden eve nakliyat firmaları tarafından pek yapılmayan bir hizmettir. Ancak firmamız önemlilik gereği parça eşyalarınız için gerekli araç filosunu ve paketleme işlemlerini yaparak tam zamanında eşyalarınızın taşınması işlemini tamamlar. Ayrıca bu konuda daha az ama alanında profesyonel bir ekip ve sorumlu kişi ile bu işlem yerine getirir.

Bu hizmetler sunulurken gerek hızlı olması gerekse eşyaların güvenle taşınması için firmamız gereken bütün tedbirleri de daha öncesinden alır. O yüzden bu konuda sunmuş olduğumuz hizmet açık ara farkla daha kalitelidir. Ayrıca en güvenilir firma kriterinde bulunuyor olmamızın yanında parça eşya taşıma hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla gerçekleştirilir. Bu sayede her bütçeden müşterimiz sorunsuz ve ekonomik olarak parça eşya nakliyesi hizmetini alabilmektedirler.

 

Çekmeköy Ofis Taşıma

Ofis taşıma işlemleri Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilirken teknolojik bakımdan yoğun olan eşyalar en uygun şekilde paketlenerek hazır hale getiriliyor. Daha sonrasında alanında tecrübeli bir ekip eşyaların araca bir mantık çerçevesinde yerleştirilmesini sağlıyor. Ayrıca ofis eşyaları hem şehir içinde hem de şehirler arası nakliyatlarda en kısa yol güzergahı üzerinden yeni adreslerine ulaştırılıyor. Bu sayede hem güvenli ve hem de hızlı bir ofis nakliyatı sağlanmış olunuyor.

 

Çekmeköy Eşya Depolama        

Eşya depolama hizmetlerimizi sunarken eşyanızın türüne göre bir depo odası ayarlanmaktadır. Bu odaların hem içini hem de dışını gören farklı açılarda kamera sistemi bulunur. Bu sayede çöpe atmak istemediğiniz bir eşyanız için uygun fiyatlarla bir depo odası kiralayarak uzun bir süre koruma altına alınmasını sağlayabilirsiniz.

 

Çekmeköy Şehir İçi Taşıma

Şehir içi taşıma işlemleri için firmamız uygun bir paketleme hizmeti sunarak eşyaları güvenli bir hale getirir. Daha sonrasında araca alarak yeni adrese ulaştırır. Taşınacak olan adres eğer yüksek katlarda ise bu durumda hem eşyaların güvenliği hem de hızlı bir taşınma işlemi için asansör kullanır. Bu sayede eşyalar daha hızlı taşınarak firmamız müşterilerin memnuniyetini almış olur.

 

Çekmeköy Şehirlerarası Nakliyat 

İstanbul evden eve nakliyat firmamız herhangi bir nedenden dolayı başka bir şehre taşınması gereken eviniz ya da ofisiniz için şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu hizmette yüksek katlara taşınmanın gerekli olduğu durumlar için asansörde kullanılır. Ayrıca şehirlerarası nakliyat işlemlerinde en kaliteli paketleme yöntemleri de kullanılır. Ayrıca bu hizmette eşyaların hasar alması riski yüksek olduğu için eşyalar iki farklı sigortayla koruma altına da alınır. Böylece tez zamanda başarılı ve güvenli bir taşınma işlemi gerçekleştirilir.

 

Çekmeköy Evden Eve Taşıma Hizmeti

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız içerisinde birbirinden farklı hizmetleri bulundurmaktadır. Bu hizmetlerimizin çoğu hem müşterinin işini kolaylaştırmak hem de daha güvenli pratik bir hizmet verebilmek adına sunuluyor. O yüzden müşterilerimiz daima bizim kaliteli hizmetlerimizi almaktan mutluluk duyuyorlar.

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

İstanbul Çekmeköy Evden Eve Nakliyat firması

 

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetini sunan firmamızın farklı hizmetleri için farklı bir fiyatlandırma süreci bulunur. Ancak genel olarak sektördeki firmalara göre oldukça müşterinin bütçesine uygun bir hizmet sunmayı hedefler. O yüzden nakliyatta fiyatları daima esnek olan ve katı kuralları bulunmayan bir firmayız. Sizde firmamızın bu uygun fiyatlarıyla evinizi ya da ofisinizi güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Bunun için iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Profesyonel  Çekmeköy Evden Eve Nakliye Şirketi

Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız işinizi kolaylaştırabilecek bir yapıya sahiptir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız itinalı ve dikkatli çalışan kadromuz ile evden eve nakliyat olarak hizmetinizdedir.  Taşınma sürecindeki eşya kapasitesine göre değişen araçlarımızla uzun mesafelerden de güvenle taşıma işlemini sürdürmekteyiz.

 

İstanbul Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Evden eve nakliye firması olarak taşınma aşamasında doğacak sorunları engellemek adına birçok hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Taşınma aşamasında sigortalı taşıma, asansörlü taşıma, paketleme hizmetlerini Çekmeköy evden eve nakliyat ile sizlere sunmaktayız. Birçok kötü taşınma hikâyeleri kişilerde önyargı oluşumuna yol açmıştır. Bunun oluşum nedeni ise nakliye firmaların sorumsuzlukları ve kişiye değer verilmemesidir. Geç gelen nakliyeci, dikkatsiz çalışan personel, kamyon park yeri sorunu, çalışanların ilgisiz  çalışması ve bunun gibi nedenler kötü bir taşınma hikâyesini oluşturan baş nedenlerdir. Bunun önüne geçmek için yıllardır içinde bulunduğumuz ve müşteri memnuniyeti sağladığımız firmamız ile taşınma işlemini sorunsuz ve hızlı sağlamaktayız. Mobilya taşıma aşamasında oluşacak sorunları önlemek için ise getirdiğimiz ekipmanlar sayesinde taşınabilir hale getiriyoruz. Maddi ve manevi değerlerle sizleri yormadan sağladığımız hizmet için gerekli araştırmalar yapabilir ve bu aşamada bizleri tercih edebilirsiniz.

 

Hızlı ve Güvenli Çekmeköy Evden Eve Taşıma İşlemi

Herkesin isteği yeni bir eve taşınırken beraberinde götürdüğü eşyalar zarar gelmemesidir. Bunun için de ilk adım doğru paketleme işlemidir. Çekmeköy evden eve nakliyat firmamızın sunduğu hizmet içerisinde kolileme ve büyük paketlerle rahat taşıma işlemi hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Taşınma sırasında iyi ambalajlama ve kamyona sabitleme ile eşyalarınız güvenle gidecekleri yere taşınmaktadır. Nakliye ücretleri çok pahalı olmamakla beraber bütçenizi çok zorlamadan en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışmaktayız. Hizmet kalitesine güvenen firmamız sizlerin memnuniyeti için son derece profesyonel çalışmaktadır. Ödeme işlemleri için doğru bilgilendirmeyi mesafe, eşyaların hacmi ile hesaplayarak sizlere bildirmekteyiz. Dilerseniz ödemelerinizi taşınmadan sonra teslimat sırasında da yapabilmektesiniz. Sabahın erken saatlerinde işe başlayan ekimiz çok geç olmadan da yeni evinize teslimatınızı yapmaktadır. Sizlere Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetlerimizi en iyi şekilde veriyoruz.

Çekmeköy evden eve taşımacılık hizmetini veren ve oldukça uygun fiyatlar üzerinden taşımacılık sağlayan birçok farklı firma bulunmaktadır. Bu firmalar kapsamında hizmet almak için hem bütçenizi hem de dilediğiniz hizmetleri göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Bu şekilde sorunsuz bir biçimde stresli bir süreç olan ev taşıma aşamasını da atlatabilirsiniz.

 

Taşımacılık Firmaları Hangi Malların Sorumluluğunu Almaz?

Çekmeköy evden eve nakliyat firmalarının sorumluluğunu almayacağı bazı mallar bulunmaktadır. Bunların başında özel eşyalar gelmektedir. Firmalar evinize gelmeden önce bu konuda gerekli olan uyarıyı yetkililer aracılığı ile gerçekleştirirler. Mücevher gibi özel eşyaların sorumluluğunun kesinlikle firmalar tarafından üstlenilmediği de bildirilmelidir. Bu eşyaların sorumluluğu kişilere aittir.

Ağırlık bakımından fazla olan eşyaların daha önceden firmalara bildirilmesi gerekmektedir. Örneğin evinizde piyano veya para kasası gibi eşyalar varsa bunun öncelikli olarak firmaya bildirilmesi lazımdır. Çalışanlar da bu bilgiye göre hazırlıklı olarak evinize gelirler.

Fiyat Nasıl Belirlenir?

Çekmeköy evden eve nakliyat kapsamında ödemeniz gereken fiyatın belirlenebilmesi için öncelikli olarak mesafenin dikkate alınması gerekmektedir. Mesafe ne kadar uzaksa ödenmesi gereken tutar da o denli artış gösterecektir. Fiyat belirleme süreci içerisinde eşyaların ne denli yüklü bir ağırlıkta olduğunu da göz önünde bulundurmalısınız. Eşyaların kapsamı arttıkça sizin de toplamda ödemeniz gereken tutara eklemeler yapılacaktır. Tabi ki son olarak talep ettiğiniz ek hizmetler de hesaba dahil edilecektir.

 

0530 165 5730