Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 78
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat - NURSOY Nakliyat 444 7 199
Close

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat İstanbul şehirler arası ev taşıma şirketi İstanbul’dan tüm şehirlere ve ilçelere taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul’da şehirler arası evden eve nakliyat araçlarımız 7/24 dilediğiniz şehre taşınmanızı sağlar.

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’dan tüm bölge ve ilçelere taşıma hizmeti vermektedir. Ev ve iş yerlerin de bulunan mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk takımları ekiplerimiz tarafından paketlenerek araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca taşımacılık hizmetleri cuzi rakamlarla verilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliye süreci sıkıntı olmakla beraber bu süreçte müşterilerimiz çeşitli sorunlar yaşamaktadır. Firmamız ise sunmuş olduğu anahtar teslim ev taşıma hizmeti sayesinde bu sorunları ortadan kaldırmaktadır. Ofis taşıma, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşıma ve komple yük taşıma noktasında da araç desteği sunulmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1  gibi daireler Türkiye’nin 81 iline nakil edilmektedir. Firmamız İstanbul’dan Ankara’ya, Bursa’ya günlük sevkiyatlar düzenlemektedir.

Şehirler Arası - İstanbul Fsm Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şirketi

Şehirlerarası evden eve nakliye şirketi profesyonel bir taşıma anlayışına sahiptir. Öncellikle müşterilerimize kesin bir fiyat verilmektedir. Paketleme, kurulum ve yükleme hizmetleri bu fiyatın içerisindedir. Herhangi bir ek para talep edilmemektedir. Şehirlerarası nakliyat adı altında parça yükler, şirket mobilyaları, komple yükler ve depo malzemeleri de taşınmaktadır. Ayrıca 400 KM mesafeye kadar olan sevkiyatlar için yüzde 25’lik indirimler yapılmaktadır. Firmamız boş kamyon, kamyonet ve 40 teker gibi çeşitli araç modellerine sahiptir. Bu araçlar sayesinde tüm eşyalar zarar görmeden nakil edilmektedir.

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Firmaları

Şehirlerarası nakliyat firmaları içerisin de bulunan bazı nakliyeciler müşterilerini mağdur etmektedir. Her firma işini kaliteli ve düzgün bir şekilde yapmamaktadır. Örneğin paketleme sırasında kullanılan ambalajların kalitesi çok önemlidir. Ucuz ve dandik ambalajlar en ufak bir darbe de yırtılmaktadır. Şehirlerarası nakliyat firmaları seçilirken kullanılacak olan malzeme kalitesinin ve hizmet içeriğinin araştırılması gerekmektedir. Ayrıca komisyon üzerinden iş alan nakliye firmaları yüzünden müşterilerimiz yüksek ücretler ödemektedir. İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat ise komisyonculuk yapmamaktadır. Firmamız 81 ile de sadece kendi kamyonları ile sevkiyatlar düzenlemektedir. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri cüzi fiyatlar ile verilmektedir. Parça yükler, ambar yükleri, tekstil kumaş ürünleri kısa bir süre içerisinde talep edilen adreslere götürülmektedir.

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Mersin Nakliyat Ambarı | Efe Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliye fiyatları firmamız tarafından profesyonel bir şekilde ayarlanmaktadır. Taşınması istenen eşyalar ekspertizden geçirilmektedir. Daha sonra ise fiyat bilgisi sunulmaktadır. İstanbul Ankara arası nakliyat, İstanbul İzmir arası nakliyat hizmetleri için ekstra indirimler yapılmaktadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları eşya sayıları üzerinden hesaplanmaktadır. Ancak firmamız 4+1’den büyük olan daireler için yüzde 20’lik indirimler gerçekleştirmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek İstanbul şehirlerarası nakliye hizmetini ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz.

 

0530 165 5730