Close

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören evden eve nakliyat İstanbul güngören nakliyat firmaları

Güngören evden eve nakliyat firması indirimli Güngören nakliyat fiyatları ile sigortalı nakliye, şehir içi taşıma, ofis ev taşıma depolama hizmeti sunar. Güngören’deki en iyi en köklü ve en eski nakliye şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

Güngören Evden Eve Nakliyat

İnsanlar herhangi bir sebepten dolayı bulunduğu yerden, hatta bulunduğu şehirden ayrılabilir. Ayrılma esnasında taşınacakları yere eşyalarını iletecek birilerine ihtiyaç duyarlar. Siz de taşınacaksanız ve size yardımcı olacak birine ihtiyaç duyuyorsanız Güngören evden eve nakliyat firmalarıyla görüşmelisiniz. Her firmada olduğu gibi nakliyat firmalarında da dikkat edilmesi gereken birtakım şeyler vardır. Bunları bildiğiniz müddetçe firma seçiminde zorlanmazsınız. İstanbul evden eve nakliye hizmetinden memnun kalabilmeniz için firmalara aklınızdaki soruları çekinmeden sormanız gerekiyor.

Güngören Evden Eve Nakliyat Şirketi

Nakliyat şirketleriyle görüşürken kaliteye öncelik vermelisiniz. Eğer Güngören evden eve nakliyat firmalarının kalitesini önemsemezseniz taşınma esnasında çok sıkıntı yaşarsınız. Eşyalarınız taşınma esnasında hasar alır, beklediğiniz özeni göremez ve firmanın ciddiyetsizliğiyle bile karşılaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz türden sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız firmaları araştırırken kaliteye ilk sırada önem vermeniz gerekiyor. Diğer şeylere odaklanıp kaliteyi geride bırakırsanız sıkıntı yaşamanız kaçınılmaz olur. Bu da nakliyat hizmetinin sizi mağdur etmesi anlamına geliyor.

Güngören Evden Eve Taşıma Hizmeti

Bazı insanlar firma araştırmalarını internet aracılığıyla gerçekleştirirken bazıları da yüz yüze görüşmeyi tercih ediyor. Siz her ikisinde de aynı şeylere dikkat etmelisiniz. İnternet aracılığıyla araştırma yapıyorsanız, firmanın daha önceki müşterilerinin yorumlarını dikkate almanız işinize yarayacaktır. Eğer Güngören evden eve nakliyat firmalarıyla yüz yüze görüşmeyi tercih ediyorsanız, görüşme esnasında sorularınızın hepsine cevap almayı amaç edinin. Firma çalışanlarının hizmetleri hakkındaki bilgilendirmelerini dikkatli bir şekilde dinleyin ve ona göre karar verin.

İstanbul Güngören Ev Taşıma

Güngören ev taşıma hizmetimiz kapsamında ev eşyası taşıma hizmeti sunuyoruz. Ev eşyalarının her türlüsünü özenle özel geliştirdiğimiz tekniklerle zarar görmeyecek şekilde paketliyoruz. Hangi ev eşyalarınızı taşıyorsunuz diye soranlar için her türlü ev eşyasını taşıdığımızı belirtmek isteriz. Aşağıda sizler için nakliyesini gerçekleştirdiğimiz bazı eşyaların listesini sunduk.

 • TV – Televizyon
 • Buzdolabı
 • Derin Dondurucu
 • Fırın
 • Ankastre Ocak ve Fırın
 • Çamaşır Makinesi
 • Bulaşık Makinesi
 • Klima
 • Yatak
 • Baza
 • Şifonyer
 • Komidin
 • Gardrop
 • Vitrin
 • Köşe Takımı
 • Koltuk Takımı
 • 1+1 Ev Eşyası
 • 2+1 Ev Eşyası
 • 3+1 Ev Eşyası
 • 4+1 Ev Eşyası
 • Villa Eşyaları
 • Yazlık Ev Eşyaları
 • Kışlık Ev Eşyaları
 • Özel Eşya Taşıma

Güngören Evden Eve Nakliye Hizmet Bölgeleri

 • Abdurrahman Nafız Gürman
 • Güneştepe
 • Haznedar
 • Sanayi
 • Akıncılar
 • Güngörenmerkez
 • Mareşalçakmak
 • Tozkoparan
 • Gençosman
 • Güven
 • Mehmet Nesih Özmen


Güngören Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Güngören nakliyat hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz için en ideal güvenlik tedbirleri altında uyguluyoruz. Profesyonel kurumsal Güngören nakliye şirketimiz ile Güngören’de en eski ve en köklü nakliyat firması ile taşınmanın keyfine varacaksınız. Siz kıymetli yurttaşlarımız için aşağıda sıraladığımız bir dizi hizmet çeşitlerimizi açıkladık. Farklı hizmetleriniz için özel çözümler de geliştirmekteyiz.

Güngören Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Müşteri memnuniyetine önem veren firmaların en önemli özelliği, hizmetlerinde en az hasar verecek yöntemlere yer vermektir. Nakliyat firmalarında da bunun göstergesi asansörlü nakliyat hizmetidir diyebiliriz. Asansörlü nakliyat, taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesini amaçlayan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde hem eşyalarınıza zarar gelmez hem de nakliyat işi için fazla zaman harcanmamış olur.

Güngören Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma, az eşyaların taşınmasında uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde evinde ya da ofisinde fazla eşya bulundurmayan kişiler de nakliyat hizmetinden faydalanabiliyor. Az eşya taşınması sebebiyle önceden bu hizmeti kargo firmaları veriyordu. Kargo firmalarının paketleme ve taşıma hizmeti başarısız olduğu için artık parça eşya taşımayı nakliyat şirketleri yerine getiriyor. Böylece siz de az eşyanız olmasına rağmen nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Güngören Ofis Taşıma

Ofisini taşıyacak olan insanlar da nakliyat şirketleriyle iletişime geçmelidir. Ev ya da ofis taşırken dikkat edilmesi gerekenler her zaman aynıdır. Ofisinizde belki de daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Çünkü kariyeriniz için önem taşıyan her türlü eşya ofisinizde bulunur. Ofisinizdeki eşyaların zarar görmesini istemiyorsanız ofis taşımacılığı firmasıyla görüşürken bahsettiğimiz her şeye dikkat etmelisiniz. Nasılsa ofisimde fazla eşya yok diyorsanız parça eşya taşıma hizmetinden faydalanarak şirketlerin eşyaları gerekli adrese iletmesini sağlayabilirsiniz.

Güngören Eşya Depolama

Eşyalarınızı toplayıp hâlâ taşınmaya yer arıyor olabilirsiniz. Taşınacağınız yeri ararken eşyaların kalabalıklığı sizi bunaltıyorsa eşya depolama hizmeti veren firmalarla görüşmelisiniz. Böylece eşyalarınızın depolanması size kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır. Eşya depolama hizmeti veren firmaları seçerken de çok dikkat etmeniz gerekiyor. Sonuçta firmaya eşyalarınızı emanet edeceksiniz. Bu durumda taşınırken eşyalarınızın hasar aldığını ya da size sıkıntı oluşturacak herhangi bir durumun yaşandığını görmek istemezsiniz.

Güngören Şehir İçi Taşıma

Şehir içi taşıma denildiğinde eşyaların hasar almasının mümkün olmayacağı düşünülebilir. Fakat eşyalarınızın hasar alması mesafeye değil, firmanın gösterdiği özene bağlıdır. Eşyalarınıza özen gösterilmediği müddetçe nereye taşınırsanız taşının hasar verilecektir. Eşyalara özen gösteren bir şehir içi nakliyat firması bulmakta zorlanıyorsanız bizim nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz. Böylece müşteri odaklı çalışan firmamızın avantajlı hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Aklınızdaki soruların hepsini sorarak vereceğimiz hizmetin kalitesinden de emin olabilirsiniz.

Güngören Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat düşünüldüğünde şehir içi nakliyattaki düşüncenin tam tersi söz konusudur. Şehirlerarası nakliyatta da eşyaların her türlü hasar alacağı düşüncesi yaygındır. Fakat firma seçiminde dikkatli davranıldığı müddetçe eşyalarınıza hasar gelmeyecektir. Şehirlerarası ve şehir içi hizmetlerimizde eşyalarınıza gereken özeni gösteriyoruz. Böylece taşınacağınız adrese eşyalarınız hasar almadan iletilmiş oluyor. Ayrıca firmamız piyasaya uygun olacak şekilde fiyatlandırma sunuyor. Tecrübeli çalışanlarımız, nakliyat esnasında size en iyi şekilde yardımcı olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınız hem hasarsız hem de hızlı bir şekilde gereken adrese nakledilir.

Güngören Nakliye Ücretleri

Güngören nakliye ücretleri bakımından en ekonomik fiyat teklifi ile taşıma çalışmalarını sürdürüyoruz. Güngören ev taşıma fiyatları oda sayısına bağlı bir hesaplama ile ortaya çıkar. Güngören ofis taşıma fiyatları da ofis kişi sayısına bağlı demirbaş malzemelerinin hesaplanması ile ortaya çıkar. Sizler için aşağıdaki tabloda ortalama fiyatlarımız hakkında fikir sunduk, inceleye bilirsiniz.

Güngören Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat firmalarıyla görüşürken dikkat etmeniz gereken bir başka mevzu da fiyatlandırmadır. Firmaların size sunduğu fiyatlandırmaların ne kadar sağlıklı olduğunu anlamak için piyasa hakkında fikir sahibi olmanız gerekiyor. Eğer daha önce hiç nakliyat firmasıyla çalışmadıysanız piyasayı mutlaka araştırmalısınız. Kendi çıkarından çok müşteri memnuniyetini düşünen firmalar piyasadaki fiyat değerleri doğrultusunda bir fiyat sunar. Fakat müşteri memnuniyeti yerine kendi çıkarını düşünenler piyasadan bağımsız, bütçenizi zorlayacak türden bir fiyat isteyebilir. Tabii piyasa değerleri bütçenize uyacak diye bir şey de yoktur. İkisini karşılaştırmanızdaki amaç firmanın size nasıl yaklaştığını anlamaktır.

Göngören Nakliye ÜcretleriEv Taşıma FiyatlarıAsansörlü Nakliyat Fiyatları
1+0 Ev Taşıma600-800 tl800 tl
1+1 Ev Taşıma900-1100 tl1100 tl
2+1 Ev Taşıma1200-1400 tl1400 tl
3+1 Ev Taşıma1400-1600 tl1600 tl
4+1 Ev Taşıma1600-2000 tl2000 tl
5+1 Ev Taşıma2000-2500 tl2500 tl
Villa Taşıma2500-3000 tl3000 tl
Ofis Taşıma1500-2500 tl2500 tl
Parça Eşya Taşıma300-500 tl500 tl
Güngören Nakliye Fiyatları Listesi

Not: Fiyatlarımız Yer konumu, Gidilecek mesafe, Kat durumu ve Eşya hacmine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.


Güngören Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Güngören evden eve nakliyat bölgesinde ve sunulan hizmetler hakkında sıkça sorulan merak edilenleri sizler için aşağıda ayrıntılı bir şekilde sunduk. Sizler de merak ettiğiniz soruları 7/24 whatsapp, Telefon ve mail adreslerimizden ücretsiz danışma hatlarımızdan sorabilirsiniz.

Güngörev evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Göngörev nakliyat fiyatları taşınacak eşyaların bulunduğu ortam ve eşya yüküne göre değişir. Ev ise oda sayısı büro ofis ise kaç kişilik ofis eşyası olacağı ile alakalı ücret hesaplaması yapmaktayız. Ortalama nakliye ücretlerimiz 900 tl den başlamaktadır.

Güngören nakliyat hizmeti ne kadar sürer?

Nakliyat hizmetlerimiz eşyalarınızın taşınması sürecini kapsar. Yeni eve veya yeni ofise olan uzaklığınıza bağlı olarak yol mesafesi etkendir. Aynı zamanda eşyalarınızın 2 kişi veya 8 kişi ile taşınacağı, Asansör kurulup kurulmayacağı veya oda sayısına bağlı olarak iş yükü oluşur. Bu iş yüküne göre standart olarak bir günde eşyalarınızı taşıyoruz. Çok çok fazla eşya var ise maksimum iki iş gününde bitiriyoruz.

Güngören Nakliye çalışması sigortalı mıdır?

Evet, Nursoy Nakliyat şirketimiz farkı ile bütün taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi Güngören’de nakliye hizmetleri de sigortalıdır. Sigorta sözleşmesi imzalıyoruz. Bunun için de ek ücret talep etmiyoruz.

Güngören Nakliye Evden Eve

Güngören Nakliye Kamyonet Komyon ve Tır Güngören Nakliyeciler arasında sizler için en güvenli taşımacılık hizmetleri sunan firmamız ile irtibat kurabilir kampanyalarımızdan faydalana bilirsiniz.

Güngören Nakliyat Firmaları

NURSOY Nakliyat İstanbul Avrupa Yakası Güngören ilçesi ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneli nakliye hizmetleri vermektedir.

0530 165 5730