Close

Ofis Taşıma

İş Yeri ve Ofis Taşımacılığı hizmetlerimiz ticari işletmeler, Ofis ve Bürolar, Holding, Şirket, Firmaların büro malzemelerinin taşınmasını kapsar. Ofis Taşıma hizmetlerini güvenli bir şekilde uygulayan İstanbul Ev Nakliye şirketimiz faydalı yararlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşımacılığı firmaları arasında kapsamlı ve kurumsal taşımacılık hizmeti sunan firmamız ile taşınmak bir ayrıcalıktır. Siz değerli vatandaşlarımızı ve firmalarımızı da eşyalarına firmalarına ve emeklerine değer vererek bizi tercih etmelerinde yarar var.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

İstanbul’da ofis taşıma fiyatları taşınacak eşyaların miktarına taşıma süresine, taşıma için gerekli personel sayısına, nakliyesi yapılacak ofis ve büro malzemelerinin niteliğine ve kullanılacak araç sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Genel anlamda İstanbul ofis taşıma Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası taşıma bölgelerinde 1+1 ofis taşıma fiyatlarımız 1000 TL dir. Eşyaların hacmine göre ve gidilecek mesafeye göre fiyatlarımız düşebilir veya yükselebilir. İstanbul evden eve nakliye firması olarak Ofis taşıma hizmetlerini kasko sigortalı olarak sunduğumuz için garantili taşıma yapmaktayız.

0530 165 5730