Close

Eşya Depolama

Eşya depolama İstanbul ev eşyası depolama şirketi İstanbul’da kiralık depo alanları ile ev ofis eşyası depolama kilitli oda depo alanları sunar.

Müşterilerimizin talep ettiği şekilde tüm imkanlarımızla birlikte özellikle kırılabilir eşyaların depolamasını yapıyoruz. Taşıma, yerleştirme ve depolama sürecinde hiçbir şekilde hasar almamalarını sağlıyor olmamız, her zaman için değerlendirilebilecek hizmetimizin de müşterilerimize ulaştırılmasını kolay hale getiriyor. Eşya depolama çalışmalarımızda sadece kırılabilir eşyalar için değil, evlerde ve iş yerlerinde bulunan ve depolanması gereken tüm nesneleri teslim alıyoruz. Ne kadar süre boyunca depoda kalması istendiğine bağlı olarak, her eşyayı kayıtlara geçiriyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Şirketi

Depolarımız her zaman için müşterilerimizin eşyalarını yerleştirebileceği ve alabileceği yapıya sahiptir. Güvenli olmasını sağlamak için yedi gün yirmi dört saat boyunca koruma altında tutuyoruz. Bu sayede, sizden teslim alırken kayıtlara geçirdiğimiz hiçbir eşyada hasar veya eksiklik söz konusu olmuyor. Eşya depolama faaliyetlerinin hem yeni depolarda yapılmasını sağlıyor hem de masraflarınızı azaltarak, çok daha uzun süre boyunca eşyalarınızın kalmasına imkan tanıyoruz.

Sigortalı Eşya Depolama Firması

Ödeme sürecinde sağladığımız imkanlar, her müşterimizin evden eve nakliyat firmamız sayesinde güvende olmasını ve eşyalarının herhangi bir zarar görmemesine imkan tanıyor. Adresinizden teslim alıyor olmamız sayesinde, tüm ürünlerin hem güvenli bir yapıya sahip olmasını sağlıyor hem de çalışmalarımızı istendiği şekilde gerçekleştiriyoruz. Diğer eşyalarla, müşterilerin depolarının karışması gibi bir durum söz konusu değildir. Eşya depoları bünyesinde herkesin yararlanabileceği şekilde büyük ortamlar oluşturarak, hem evlerde hem de iş yerlerinde olan eşyaları depolara yerleştirebiliyoruz.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Eşyaların depolanması, güvenli bir şekilde saklanabilmesi için sağladığımız imkanlarla tüm müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Özellikle ev eşyası depolama ile ilgili çalışmalarımız için her gün çok sayıda başvuru geliyor. Bunun için belirlediğiniz depolama alanı, tüm müşterilerimizin eşyalarının bulundurulması için yeterli oluyor. Ev eşyası depolama faaliyetleriniz hem alım hem de iade sürecinde yararlanabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

İndirimli Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul’da indirimli eşya depolama fiyatları sayesinde %25 indilerimle kiralık depo alanlarına kavuşacaksınız. Kişiye özel depo alanlarımız temiz ve hijyeniktir. Telefon numaralarımız ve web sitemiz üzerinden firmamızla iletişime geçebilir, çok yüksek rakamlar ödemenizin gerekmiyor olması sayesinde her vadede anlaşma yapabilirsiniz. Bir hafta, bir ay, bir yıl gibi tamamen isteğe bağlı süreler için başvuruda bulunabilirsiniz. Depolama şirketleri arasında her zaman için bizimle iletişime geçebilir ve yardımcı olmak istediğimiz alanlardan yararlanabilirsiniz.

0530 165 5730