Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 78
Şehir İçi Nakliyat - İstanbul Ev Taşıma - 0532 622 6260
Close

Şehir İçi Nakliyat

 0532 622 6260

Sektörün liderliğini üstlenen İstanbul şehir içi nakliyat firmamız, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Taşıma işlemleri sadece alanında uzman olan ustalar ve teknolojik yenilikler ile üretilmiş olan araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız İstanbul’un 39 ilçesi içinde kamyon desteği sağlamaktadır. Ayrıca evlerde, ofislerde veya şirketler kullanılan eşyalar uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Firmamız yakın ilçeler arasında yapılan sevkiyatlar için yakıt ücreti talep etmemektedir. Bu nedenle de şehir içi nakliyat fiyatları büyük ölçüde düşürülmektedir. Ayrıca parça eşyalar bile en geç 24 saat içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Herhangi bir sorunun yaşanması veya eşyaların zarar görmesi de söz konusu değildir.

Şehir içi Parça Yük Taşıma

Eşya sayısının az olması durumun şehir içi parça yük taşıma hizmetimiz devreye girmektedir. Bu hizmet sayesinde müşterilerimiz sadece kendi eşyasının ederi kadar firmamıza ücret ödemektedir. Ayrıca tekli koltuklar, ofis mobilyaları veya elektronik eşyalar küçük kamyonlar ile nakil edilmektedir. Şehir içi parça yük taşıma hizmetleri dahilinde paketleme, montaj noktalarında da her türlü destek eksiksiz bir şekilde sunulmaktadır. Firmamızın marangoz ustaları sayesinde parça eşyalar kısa bir süre içerisinde istenilen odalara kadar çıkarılıp monte edilmektedir: Şehir içi parça yük taşıma hizmetleri makul rakamlara tekabül gelmektedir.

Şehir İçi Eşya Taşıma

Şehir içi eşya taşıma firmamız, 1+1, 1+0 daireler için parsiyel taşımacılık desteği sunmaktadır. Bu destek sayesinde müşterilerimizin koca bir araç tutmalarına gerek kalmamaktadır. Tutulan aracın masrafları ise ürün sahipleri tarafından eşit bir şekilde karşılanmaktadır. Firmamız müşterilerine özel yüzde 20’ye kadar indirimler yapmaktadır. Şehir içi eşya taşıma hizmetleri sadece kapalı kasa kamyonlar veya kamyonetler ile verilmektedir. Bu sayede yüklerin kesinlikle zarar görmeleri engellenmektedir.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Şehir içi nakliyat fiyatları tamamen gidilecek olan kilometre mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca eşyaların sayısı, tonajı veya istenen işçilik taleplerine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca firmamız asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve parsiyel taşımacılık gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Kesinlikle müşterilere söz verilen süreler dahilinde tüm eşyaların teslimatları gerçekleştirilmektedir. Şehir içi nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Şehir içi nakliyat
0530 165 5730