Close

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat İstanbul ataşehir nakliyat şirketi

Ataşehir Evden Eve Nakliyat şirketi Ataşehir’de şehiriçi taşıma, şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma, ev taşıma işlemlerini sigorta garantili şekilde uygular.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Şirketi

Taşınma işlemleri günümüzde evlerde, ofislerde ve özellikle yüksek katlardaki konaklama alanlarında zahmetli ve yoğun bir şekilde belli aralıklarla gerçekleştirilmektedir. Biz bu konuda müşteriler için ekipman yönünden verimli, çalışanları bakımından profesyonel, kaliteli bir genel nakliyat hizmeti sunmaktayız. O yüzden Ataşehir evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı firmamızın ellerinden alabilirsiniz.

Ataşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemi genelde can sıkıcı ve uzun süren bir işlemdir. Hatta bazen gece yarılarını bile bulmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat firmamız müşterilerinin bu problemini ortadan kaldırmak için nakliyat işlemleri sırasında asansörü tercih etmektedir. Bu sayede müşterilerin yaşayacağı zaman kaybı da ortadan kaldırılmış olunur. Asansörün dışarıda hizmet veriyor olması sayesinde eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında yaşanabilecek duvara çarpma ve eşyaların hasar görmesi gibi bir problemlerde oluşmamış oluyor. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken bilgili ve profesyonel bir ekip görevlendiriliyor. Bu sayede eşyalar daha güvenli hem de bir sistematik bir yöntemle taşınmış oluyor.

Ataşehir Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetini sunan firmamız genel nakliyat çalışmalarındaki gerçekleştirilen işlemleri birebir titizlikle burada da gerçekleştirir. O yüzden öncelikle firmamızla iletişime gecen müşterilerimizden eşyanın bulunduğu ve taşınacağı adres bilgisi alınır. Bir gün öncesinde bir ekspertiz görevlimiz eşyaların türlerini, sayılarını, boyutlarını ve kullanılacak olan uygun paketleri belirler. Ayrıca eşyanın mevcut durumuna göre de bir araç filosu ayarlanır. Parça eşyalar daha sonra alanında tecrübeli bir ekiple araca alınır. Aynı işlem teslim edileceği adreste de gerçekleştirilir. Eşyalar üzerinde gerekli montaj ve yerleştirme işlemi de yapılır. Bu sayede hem hızlı hem de güvenli bir hizmet gerçekleştirilmiş olunur.

Ataşehir Ofis Taşıma

Ataşehir ev nakliye işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız aynı zamanda ofis taşıma hizmetini de sunmaktadır. İşyerindeki taşınacak eşyalar üzerinde kısa bir çalışma yapan firmamız gerekli paketleme işlemlerini tamamladıktan sonra taşınma işlemlerine başlıyor. Eşyaların güvenceli bir hale getirilebilmesi için sigortalı bir nakliyat gerçekleştiriyor. Eşyalar için asansör gerekiyorsa bu ihtiyacı da karşılıyor. Ofis eşyalarının taşınması sırasında donanımlı birde araç kullanılıyor. Bu sayede eşyalar gerekli bütün önlemlerin alınmasıyla daha güvenli bir şekilde taşınmış olunuyor.

Ataşehir Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti sunan firmamız taşınma sonrası artan ev eşyalarınızı ya da ofis eşyalarınızı bu hizmeti talep etmeniz durumunda adresinden teslim alarak özel odalara yerleştirir. Ayrıca koruma altına alınan bu eşyalar hakkında müşterilere belli periyotlarla bilgilerde verilir. Yine eşyaların nemlenmemesi ve bozulmaması için belli aralıklarla ambalaj değişikliği de yapılır. Firmamız depolanan eşyanız için gerekli bütün önlemleri almaktadır.

Ataşehir Şehir İçi Taşıma

Ataşehir evden eve nakliyat firmamız diğer nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi şehir içi nakliyat hizmetlerinde de sigortalı bir taşıma işlemi gerçekleştirir. Daha öncesinden müşteriyle bir sözleşme düzenleyerek eşyaları daha güvenli bir hale getirir. Firmamız şehir içinde bir nakliyatın söz konusu olması durumunda bile en kaliteli ambalaj yöntemlerini kullanır. Bunun için özel fıçılar, kâğıt kutular ve köpükler eşyanın türüne göre belirlenir. Firmamız bütün hizmetlerini profesyonel ve iş bitiriciliği sayesinde gerçekleştirir.

Ataşehir Şehirlerarası Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bir şehirden başka bir şehirdeki adresiniz için şehirlerarası taşıma işlemini de gerçekleştirir. Bu işlemleri gerçekleştirirken eşyalarınızın bir keşfini yaparak uygun araç filosunu ayarlar. Ayrıca gidilecek yolun uzun olması sebebiyle eşyalarınızı en güvenli paketleme malzemeleriyle sarar. Daha sonra en kısa güzergâhtan diğer şehirdeki adresine nakliyat işlemini gerçekleştirir.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Şirketi

Nakliyat konusunda yıllardır emek veren bir şirket olarak bütün hizmetlerimizin önüne müşteri memnuniyetini koymaktayız. Bunun içinse yıllardır gerekli hem hukuki işleri hem de prosedürü kurallarına uygun bir şekilde düzenleyerek nakliyat yapmaktayız. Ayrıca taşınma işlemlerinin gerçekleştirilmesi sonrası bir sorun yaşanmaması adına bütün olası durumları planlayarak bir yol haritası oluşturuyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerini de bu yol haritasına uyacak şekilde sunmaktayız.

Ataşehir Evden Eve Taşıma Hizmeti

Firmamız nakliyat hizmetlerini sunarken kaliteyi kendisine görev edinmiş bir firmadır. Bu konuda eğer ki müşteri zaman kaybı yaşamak istemeyen ve taşınma işlemleri hızlıca tamamlansın diye düşünüyorsa biz bu konuda oldukça iyiyiz. Çünkü kullandığımız taşınma yöntemlerimiz sayesinde önümüzde daha iyi bir firma daha görmüyoruz. O yüzden hem müşterilerimizin takdir ettiği hem de sektördeki meslektaşlarımızın örnek aldığı bir firma konumundayız. Hizmetlerimizde bizim bu özelliğimize denk şekilde hızlı, profesyonel ve kalitelidir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat işlemlerinin fiyatına etki eden birçok etken bulunmaktadır. Başta şehirlerarası nakliyat için gidecek olan yakıt masrafları, mesafe, eşyanın sayısı, paketleme hizmeti ve asansör ihtiyacı gibi etmenler fiyatı doğrudan etkiler. Ancak bu konuda firma çalışanlarımız bazen tam olarak masraflarını bile alamadan hizmet sunar bunun yanında fiyatlar genel olarak uygun bir rakam üzerinden belirlenir. Çünkü Ataşehir evden eve nakliyat firmamız için daima önemli olan şey müşterileridir. O yüzden nakliyat işlemlerindeki maliyet konusunda hiçbir endişe duymadan firmamızla çalışabilirsiniz.

 

Sigorta Garantili Ataşehir Nakliyat Firması

İstanbul ve yakın çevresine taşımacılık desteği sunan Ataşehir evden eve taşıma, profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir. Firma, boyutu, ağırlığı ve sayısı ne olursa olsun tüm yükleri sıfır risk ile adreslere ulaştırmaktadır. Ayrıca talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmekte ve eşyaların incelenmesi sağlanmaktadır. Buna ek olarak alanında uzman personeller ile gerçekleştirilen taşımacılık hizmetleri, söz verilen süreler içerisinde de tamamlanmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat firması, ofis, parça yük ve kurumsal yük taşımacılığı gibi alanlarda da boy göstermektedir. Ayrıca her türlü olumsuz hava şartında bile hizmet verebilen firma, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir.

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

İstanbul Ataşehir evden eve nakliyat firması

 

Ataşehir Nakliyat Araçları

Nakliyat işlemlerinin güvenli ve kısa bir süre içerisinde tamamlanabilmesi için eşyaların yüklendiği araçların sağlam olması lazımdır. Ataşehir evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan tüm araçlar, günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu nedenle de taşımacılık sırasında en küçük bir sorunun yaşanması engellenmektedir. Ayrıca şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde kullanılan kamyonların K3 belgeleri bulunmaktadır. Bu sayede de taşıma işlemleri kanunlara uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat ekipleri ise, asansörlü araç modelleri sayesinde eşyaları yüksek katlara bile kolay bir şekilde ulaştırmaktadır. Firma, her tonaja özel olarak da araç tahsis edebilmektedir.

 

Ataşehir Nakliye Paketleme Ve Montaj Hizmeti

Nakliyat sektöründe eşyaların zarar görmemesi için yapılan paketleme işlemleri, güvenliği arttırmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat firması ise, paketleme işlemlerini birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile gerçekleştirmektedir. Küçük veya büyük hiç fark etmeksizin tüm eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde sarılmaktadır. Yükleme sırasında da paketlerin açılmaması için gerekli olan önlemler alınmaktadır. Ayrıca taşıma öncesinde sökülen ve parçalara ayrılan mobilyalar, Ataşehir evden eve taşıma personelleri tarafından tekrar monte edilmektedir. Montaj hizmetleri için de herhangi bir ek ücret söz konusu değildir. Firma, yeni yaşam alanlarına getirilen tüm eşyaları özenle araçlara yerleştirmektedir. Bu sayede müşterilerin zahmetsiz bir taşıma süreci geçirmeleri sağlanmaktadır.

 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Farkı İle Taşının

Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan firma, her türlü eşyayı taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca firma ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekte ve müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ataşehir evden eve nakliye firmamız kesinlikle komisyonculardan da iş almamakta ve doğrudan eşya sahipleri ile iletişime geçmektedir. Talep edilen adreslere de çok kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

0530 165 5730