Close

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Şirketi

Parça Eşya Taşıma deninde akla gelen ilk firma İstanbul Ev Nakliye firmamızdır. Genellikle fazla yer kaplayan ev eşyalarının veya tekli birkaç parça eşya taşıma hizmetini kapsayan tekli ev eşyalarının taşınmasını kapsar. Akla gelen ilk haliyle parça eşyalarınızı ticari araçlarımız ile evinizden alarak gideceği adrese teslim bir şekilde taşımaktayız.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Firması

Evden eve nakliyat denince akla ilk gelen ev eşyalarının komplike olarak komple taşınması gelmektedir. Tüm evin taşınması hatta evin kendisinin taşınması şeklinde anlayanlar da var. Oysaki evden eve nakliyat parça eşya taşıma hizmetimiz sadece ev eşyalarının taşınması işlemlerinden ibarettir. Güvenli parça eşya taşımacılığı için evinizde fazla yer kaplayan eşyaların taşınması olabilir.

Parça Eşya Taşımacılığı Hizmeti Alın

İstanbul’da parça eşya taşıma için genellikle Kargo şirketleri tercih edilir, yalnız Kargo şirketinin eşyayı taşıma süresi maliyeti ve güvenliği açısından yapılacak işlemler tümüyle değerlendirildiğinde Kargo şirketlerinin tercih edilmemesi gerektiği anlaşılır. Eşyaların Nakil işlemleri evden eve nakliyat firması personelleri tarafından yapılması eşyaların ambalajlanarak paketlenmesi güvenlik açısından tercih edilmelidir. Aynı zamanda maliyet açısından da bakıldığında nakliyat firması tercih edilmelidir. İstanbul Ev Nakliye firmamız parça eşyalarınızı evinizde alır aynı gün dilediğiniz yerde kurulumunu yaparak kullanıma hazır hale getirir.

Eski yöntemlerle Hamal tutup eşyalarını kamyonette taşıma dönemi sona erdi. Hatta sigortasız sözleşmesiz merdiven altı nakliye firmaları ile parça eşya taşıtmak da tarih oldu diyebiliriz. Akraba eş dost ille yapılamayacak kadar hem zor hem riskli hemde değerli olan parça eşya taşıma işlemlerinin maliyeti astarı yüzünden pahalıya gelmemesi için Nursoy evden eve nakliyat firmamızı seçin. Rahat konforlu taşımacılık hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0530 165 5730