Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 78
Kartal Evden Eve Nakliyat - NURSOY Kartal Nakliyat Şirketi 444 7 199
Close

Kartal Evden Eve Nakliyat

kartal evden eve nakliyat İstanbul kartal nakliyat fiyatları

Kartal evden eve nakliyat firmaları nakliye sözleşmesi ile Kartal nakliyat şirketi ev taşıma, ofis taşıma sigortalı nakliye hizmeti sunar.

Kartal Evden Eve Nakliyat Firması

Kartal evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızın hizmetlerinde asansörlü nakliyat, paketleme, şehirlerarası ve şehir içi gibi daha birçok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin hepsi müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuştur. Bu konudaki hizmetlerimiz ve hizmet özelliklerimiz ayrıntılı olarak ele alınmıştır.

İstanbul Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri

Hizmet sektörü her zaman müşteri memnuniyeti ile ayağa kalkmaktadır. Kartal evden eve nakliye işletmesi olarak sizlere verebileceğimiz en iyi hizmet kalitesini hem uygun fiyatlar ile hem de hızlı bir nakliye işi gerçekleştirmektir. Müşterilerimiz bizler için her zaman yapacağımız işin büyüklüğünü inceliğini göz önünde bulundurmamızı sağlar. Güvenilir olduğu kadar maddi açıdan uygun yapmamızı da sağlayan bir hizmet çevresi olmaktadır. müşterilerimize vereceğimiz nakliye hizmeti her daim güvenilirlik açısından taşınacak olan eşyaya sigorta yaparak başlamaktadır. Eşya sigortası eşyalar nakliye aracına taşınmadan paketleme sonrası gerçekleşen bir güvence olmaktadır.

Kartal Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmamız asansörlü evden eve nakliyat hizmetini her türlü taşınma işlemlerinde kullanmaktadır. Bu sayede gerek yüksek katlardaki ofisinizin taşınması için gerekse eviniz için bu hizmeti talep edebilirsiniz. Asansörlü nakliyat hizmetine yönelik günümüzdeki yoğun talebin birçok nedeni bulunur.

Başta asansörlü nakliyat en güvenli taşınma yöntemlerinden biridir, daha sonra eşyaların daha hızlı taşınmasını sağlar, ayrıca taşınmanın ortaya çıkaracağı ses kirliliğini de ortadan kaldırır. O yüzden firmamız asansörlü nakliyat işlemini kullanarak bu avantajlardan da doğrudan faydalanmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetini sunan firmamız bütün müşterilerinin de bu avantajlardan faydalanabilmesi için en uygun fiyatlarla asansörlü evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirmektedir.

Kartal Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Profesyonel şekilde işlerini yapan personelimiz nakliyesi gerçekleşecek olan müşterimizin eşyalarını önce paketler. Daha sonrasında nakliye asansörüne taşımadan önce sigorta işlemini yapmaktadır. İstanbul nakliye şirketimiz kasko sigortalı evden eve nakliye hizmeti kapsamında sözleşme imzalar. Sigorta sizin eşyalarınıza mallarınıza gelecek olan zararı karşılayacak ve hasar gören eşyalarınız bile olsa bu durumdan zarar görecek kişi kesinlikle müşterilerimiz olmayacaktır. Kartal nakliye hizmet sektörü adı altında yapacağımız bütün işleri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat avantajları ile sunuyoruz. Nakliye aracına yüklenen eşyalarınızı gideceği yere en hızlı şekilde götürmekteyiz. Hızlı bir şekilde taşımasını da gerçekleştirerek bir gün içinde sizlerin en büyük sorunu olan nakliye işinizi bitirmiş olmaktayız. Güvenilir bir nakliye hizmeti için bizi tercih edebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Parça Eşya taşıma

Parça eşya taşıma işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için müşterilerimizin firmamızla iletişime geçerek eşyanın hakkında gerekli bilgileri vermesi gerekir. Böylece eşyanın nereden alınacağı ve nereye teslim edileceği belirlenir. Ayrıca firmamız parça eşyaların taşınması işlemi için müşteriden uygun bir tarih ve saat bilgisini de alır. Böylece firmamız belirtilen tarih ve saatte dakik bir şekilde parça eşya taşıması için belirtilen adreste bulunur. Sıklıkla taşımasını gerçekleştirdiğimiz parça eşya listesini sizler için aşağıda sıraladık.

 • Televizyon – TV Ünitesi
 • Buzdolabı
 • Derin Dondurucu
 • Set Üstü Ocak
 • Fırın ve Ankastre
 • Çamaşır Makinesi
 • Bulaşık Makinesi
 • Klima
 • Yatak
 • Baza
 • Şifonyer
 • Komidin
 • Gardrop
 • Vitrin
 • Köşe Takımı
 • Koltuk Takımı
 • 1+1 Ev Eşyaları
 • 2+1 Ev Eşyası
 • 3+1 Ev Eşyaları
 • 4+1 Ev Eşyası
 • Villa Eşyaları
 • Yazlık Ev Eşyaları
 • Kışlık Ev Eşyaları
 • Özel Eşya Taşıma

Bu işlemlerin daha rahat ve hızlı gerçekleştirilmesi ve trafik gibi olumsuzlukların yaşanmaması içinde bir yol haritası belirlenir. Bu sayede olası ve beklenmedik olumsuzlukların ve aksiliklerinde önüne geçilmiş olunur. Çünkü yoğun bir trafikte, sürekli durup çalışan bir araç eşyalara zarar verebileceği gibi etrafındaki diğer araçlardan zarar görebilir.

Kartal Eşya Depolama

Evinizde bulunan fazla ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı, atamadığınız eşyalarınızı ya da kitaplarınızı ileriki bir zamanda tekrar değerlendirmek için firmamızın depolarında koruma altına alabilirsiniz. Firmamız sizin eşyalarınız için size özel bir depo odası ayarlar ve eşyalarınızın nemlenmemesi ve zarar görmemesi için paketleme işlemlerini yaparak depo rafına yerleştirir.

Ayrıca firmamızdan kimseyle paylaşmak istemediğiniz gizli belgeleriniz ya da değerli eşyalarınızın veya arşivlerinizin de depolanmasını isteyebilirsiniz. Firmamız depodaki eşyaların güvenliği için üçüncü şahıslarla bilgi paylaşımı kesinlikle yapmamaktadır.

Kartal Ofis Taşıma

Firmamız her hizmetinde olduğu gibi ofis taşıma hizmetinde de en kaliteli hizmet çalışmasını gerçekleştirmektedir. Bunun için öncelikle eşyaların paketlenmesi ve taşınması işlemleri yapılır. Daha sonra eşyalar yeni adreslerine profesyonel ve ISG raporuna sahip bir ekiple yerleştirilir. Ofis eşyalarının sayımı ve kontrolü sağlanarak varsa bir hasar belirlenir.

Bu hasar sigortalı nakliyat yapan firmamızın teminatlarıyla karşılanır. Firmamız gerek eşyaların paketlenmesi, gerek eşyaların taşınması, gerekse profesyonel bir ekiple hizmet sunuluyor olması bakımından kaliteyi müşterilerinin adreslerine de taşıyabilmiş bir firmadır.

Kartal Şehir İçi Taşıma

Kartal evden eve nakliyat işlemlerinde gerçekleştirilen bütün işlemler aynı zamanda hem şehir içinde hem de şehirlerarası nakliyatta da uygulanmaktadır. Eşyaların paketlenmesinden tutun, sigortalanması ve aynı zamanda yeni adresinde montaj işlemlerine kadar hepsi gerçekleştirilir.

Ayrıca bu hizmetlerin tamamı firmamızın güvenilir ekibi tarafından yerine getirilir. Ayrıca firmamız bu konuda uygun fiyatlarla kaliteli bir şehir içi nakliyat hizmeti sunar. Bu sayede şehir içi taşınma işlemleriniz firmamızın varlığı sayesinde en az seviyedeki stresin yaşanmasıyla tamamlanır.

Kartal Şehirlerarası Nakliyat 

Şehirler arası nakliyat işlemlerini gerçekleştiren firmamız öncelikle eşyaların taşınacağı eve bir ekspertiz göndererek taşınma planının oluşturulmasını sağlar. Firmamız eşyalar için sigortala işlemi yaparak bu hizmeti sunar. Ayrıca eşyaların taşındığı araçlarda gerekli donanıma sahip araçlardandır. Bu sayede eşyalarınız diğer şehirdeki adreslerine kırılmadan, dağılmadan ve herhangi bir hasar almadan taşınmış olunur.

Kartal Nakliyat Hizmet Bölgeleri

Kartal nakliyat şirketi olarak İstanbul Kartal’da hizmet sunduğumuz semt bölgelerini sizler için aşağıya çıkarttık. Sadece Kartal ilçesinde değil tüm İstanbul ve Türkiye geneli nakliye hizmetleri sunmaktayız.

 • Kartal Merkez
 • Atalar
 • Orhantepe
 • Uğurmumcu
 • Esentepe
 • Soğanlık
 • Yakacık
 • Topselvi

Kartal Evden Eve Taşıma Hizmeti

Kartal evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızın içerisinde nakliye ile ilgili birçok hizmet bulunmaktadır. Başta asansörlü nakliyat hizmetleri daha hızlı bir taşınma işlemi için gerçekleştirilir. Daha sonra ofis taşıma işlemleri sayesinde şehir içinde ve şehirlerarasında ofisinizin yerini değiştirebilirsiniz.

Ayrıca bütün hizmetlerimizde ortaya koyduğumuz paketleme işlemimiz sayesinde eşyalarınız iki kat daha güvenli bir şekilde taşınmış olunur. Bunun yanında ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertizlerimiz sayesinde daha planlı bir taşınma işlemi gerçekleştirilir. Kartal evden eve taşıma hizmeti kapsamında ev eşyalarının taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

kartal evden eve nakliyat İstanbul kartal nakliyat fiyatları
kartal evden eve nakliyat İstanbul kartal nakliyat fiyatları

Kartal Evden Eve Nakliyat Şirketi

Kartal evden eve nakliyat şirketi olarak daima ileriyi görmek isteyen bu konuda istikrarlı çalışmalar yürüten bir şirketiz. Şirketimiz her açıdan müşterilerinin memnuniyetini arayan ve gerekli hizmetleri o yüzden daha güvenli yöntemleri kullanarak yapmaya çalışan bir şirkettir. Sizde şirketimizle iletişime geçerek bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Kartal Nakliyat Firması İle Tanışın

Nakliyat firması siz değerli müşterilerine en iyi ve güvenilir bir hizmet kalitesi sunmak amacı ile hizmetinizde olmaktadır. Nakliyat işlerimizde en son teknoloji ve eşyalarınızın son derece güvenilir paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizlere hem güvenilir hem de oldukça hızlı bir nakliye hizmeti veriyoruz. Nakliye işleri günümüzde oldukça fazla yapılan fakat güvenilir firmalar ile çalışmak istediğiniz takdirde bunun pek de kolay olmadığı bir dönemde bulunmaktayız. Müşterilerimize yapmak istediğimiz işin en iyi ve en kaliteli şekilde olacağı sözünü sizlere işe başlamadan önce veriyoruz. Sizlerin nakliye sorununu en kısa zaman diliminde çözüme ulaştırıyoruz. Gün geçtikçe yenilenen teknoloji ürünlerini yakından takip ederek sizlere oldukça kolay bir gün içinde istediğiniz yere eşya taşımanızı iş yeri taşımanızı hatta depolarımızdan mal taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Sancaktepe Ev Taşıma Nakliye şirketleri

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız bütün hizmetlerinde uygun fiyat seçeneklerini canlı tutarak müşterilerinin yüzünü daima güldürmüştür. Gerek ofis taşıma işlemlerinde, gerekse eşyaların uzun süre için depolanmasında en uygun fiyatlar faturaya yansıtılmıştır. Sizde firmamızın uygun fiyat seçenekleri hakkında bilgi edinmek ve almak istediğiniz hizmetin içeriğini öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kartal Nakliye ÜcretleriEv Taşıma ÜcretleriAsansörlü Taşıma Fiyatları
1+0 Ev Taşıma600-800 ₺800 tl
1+1 Ev Taşıma900-1100 ₺1100 tl
2+1 Ev Taşıma1200-1400 ₺1400 tl
3+1 Ev Taşıma1400-1600 ₺1600 tl
4+1 Ev Taşıma1600-2000 ₺2000 tl
5+1 Ev Taşıma2000-2500 ₺2500 tl
Villa Taşıma2500-3000 ₺3000 tl
Ofis Taşıma1500-2500 ₺2500 tl
Parça Eşya Taşıma300-500 ₺500 tl
Kartal Nakliyat Fiyatları Listesi

Kartal Nakliye Hizmetleri Hakkında Merak Edilenler

Kartal nakliyat hizmeti kaç saat sürer?

Kartal nakliyat hizmeti ortalama 8 saat ve bir iş günü içerisinde tamamlanır. Eşyalarınız çok fazla ise ve ev değil de yalı villa konak tarzı çok odalı yapılardan oluşuyor ise iki gün sürebilir.

Kartal asansörlü nakliyat aracı kullanılıyor mu?

Evet, taşınmayı kolaylaştıran tedbirlerden biri olan vinçli asansörlü nakliye hizmetimiz ile eşyalarınızı kısa sürede daha güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Kartal evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Kartal evden eve nakliyat fiyatları taşınacak evin oda sayısı ile doğru orantılıdır. Yani 1+1 ev taşıma ücreti ile 3+1 ev taşıma fiyatları farklılık gösterir. Ortalama kartal ev taşıma ücretleri 900 tl den başlamaktadır.

Kartal nakliyat eşya paketleme hizmeti var mı?

Evet, eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz bütün nakliye çözümlerinde uyguladığımız bir uygulamadır. Eşyaların taşınma sırasında kırılma ve çizilmelerin önüne geçmek için uyguluyoruz.

0530 165 5730