Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 78
Eşya Paketleme - NURSOY Nakliyat 444 7 199
Close

Eşya Paketleme

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme hizmetimizi İstanbul’ da sunmaktayız. Eşya Paketleme eşyalarınız için ideal paketleme yöntemi olup eşyalarının güvenliği için şarttır. Taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için uyguladığımız ve müşterilerimizin yararına uyguladığımız faydalı bir yöntem ve hizmetimizdir.

 

Eşya Paketleme

Evden Eve Nakliye Eşya Paketleme hizmetimizi bütün eşyaların taşınması öncesi uyguluyoruz. Uyguladığımız eşya paketleme faaliyeti yararlı faydalı ve kazalar için tedbir niteliğinde bir uygulamadır. Aslında bütün nakliye firmalarının uygulaması gereken bir nakliyat hizmeti olması gerektiğini savunmaktayız. Eşyaların taşınması esnasında çarpma, çizilme, darbe alma veya kırılmalara karşın eşyaların paketlenerek taşınması çok önemlidir. Eşya güvenliği için hayati öneme sahip olan Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmeti müşterilerimize ücretsiz sunduğumuz bir yöntemdir. Her ne kadar bize bir maliyeti ve masrafı olsa da ek maliyet ve ek ücret talep etmeden uyguluyoruz. Taşıma işlemlerini daha sağlıklı ve riskleri en aza indirgemektedir.

 

İstanbul Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

İstanbul Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Eşya Ambalajlama ve Paketleme balonlu naylon ambalaj ruloyla ev eşyalarının etrafının sarılarak paketlenme sidir. Taşınma öncesi eşyaların paketleme malzemesi ile ambalajlanması için şu ürün veya eşyaları tercih etmenizi öneririm. Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Derin Dondurucu, Cam ve Kırılır eşyalarınız, Elektrik ve Elektronik eşyalar paketlen melidir. Aksi halde hassas ve değerli eşyalarınız taşınma esnasında zarar görebilir.

0530 165 5730