Close

Cankurtaran Evden Eve Nakliyat

Cankurtaran evden eve nakliyat firması, sigorta garantili ofis taşıma, ev taşıma, villa taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Cankurtaran Evden Eve Nakliyat Firması

Cankurtaran evden eve nakliyat firması, ofis taşıma, büro taşıma ve villa taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Taşıma işlemleri sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Yüklerin zarar görmemesi için üst düzey bir paketleme desteği sunulmaktadır. Firmamız özellikle de cam gibi kırılgan malzemeleri karton kutulara yerleştirmektedir. Cankurtaran evden eve nakliye, ofis taşıma, şehir içi parça eşya taşıma ve ağır yük taşıma gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Özellikle de tüm eşyalar 24 saat içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Herhangi bir gecikmenin yaşanması veya eşyaların zarar görmesi de söz konusu değildir. Cankurtaran nakliyat sayesinde taşıma işlemleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Cankurtaran Nakliyat Şirketi

Cankurtaran nakliyat firmamız, asansör taşımacılık noktasında da müşterilerine hizmet vermektedir. Yüksek katlarda bulunan eşyalar vinç sistemleri sayesinde çok kolay bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine de asansör desteği sunmaktadır. Cankurtaran evden eve taşıma personelleri ofis ve evlerde kullanılan mobilyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Perdeler, beyaz eşyalar ve ahşap malzemeler uzman ustalarımız tarafından kısa bir süre içerisinde monte edilmektedir. Firmamız şehir içi taşımacılık, komple yük taşımacılığı ve villa taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca işlem görmesi planlanan tüm eşyalar ekspertizden geçirilmektedir. Bu sayede projeye uygun araç modelleri belirlenebilmektedir. Cankurtaran nakliye bünyesinde her yükü güvenli bir şekilde taşıyabilecek olan araç modelleri yer almaktadır. Söz konusu araçlar sayesinde de eşyaların zarar görme riskleri ortadan kaldırılmaktadır.

 

Cankurtaran Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Cankurtaran evden eve nakliye fiyatları 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelere göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise maliyet hesaplamalarını eşya sayıları üzerinden gerçekleştirmektedir. Yakın güzergahlar içinde herhangi bir işçilik veya yakıt ücreti talep edilmemektedir. Cankurtaran nakliyat her daim kaliteli güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca paketleme işlemleri veya montaj uygulamaları içinde ek bir ücret talep edilmemektedir. Firmamız kurumsal kimliği, son model araçları ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde müşterini memnun etmektedir. Cankurtaran nakliyat şirketimiz ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.  

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

Cankurtaran Evden Eve Nakliye

0530 165 5730