Close

Çakmaklı Evden Eve Nakliyat

Çakmaklı evden eve nakliyat şirketi ev taşıma, ofis taşıma hizmetlerini asansörlü nakliye aracı ile güvenle indirimli olarak gerçekleştirir.

Çakmaklı evden eve nakliyat, şirketlerde, evlerde veya ofislerde bulunan tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Taşıma işlemleri ise maksimum 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Boyutu, büyüklüğü veya sağlamlığı ne olursa olsun tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelere uygun olan araç modelleri temin edebilmektedir. Çakmalı evden eve nakliye firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine 1 iş günü içerisinde de araç desteği sunmaktadır. Ayrıca mobilyalar, beyaz eşyalar, perdeler ve avizeler uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Paketlenen eşyalar ise fiziksel özelliklerine göre araçların kasalarına yerleştirilmektedir. Çakmaklı nakliyat firmamız her daim kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır.

 

Çakmaklı Ofis Taşıma

Çakmaklı ofis taşıma ekipleri, çalışma alanlarında bulunan eşyalara yönelik farklı çözümler geliştirmektedir. Örneğin deri koltuklar, panolar veya masalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Firmamız kurumsal şirketlerde kullanılan tüm eşyaları kısa bir süre içerisinde yeni adreslere götürmektedir. Ayrıca Çakmalı ofis taşıma hizmetleri tamamen sigortalı bir şekilde verilmektedir. Bünyemizde bulunan araç modelleri sayesinde de taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

 

Çakmaklı Ev Taşıma

Pek çok müşterilerimiz nakliye sürecinde eşyaların zarar göreceği düşüncesine kapılmaktadır. Çakmaklı ev taşıma hizmetleri sayesinde ise bu gibi olumsuz düşünceler ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız gerek yükleme gerekse boşaltma sırasında eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Çakmaklı evden eve taşıma şehir içi, şehirlerarası ve mahalleler arası ev taşıma hizmetleri de vermektedir. Ayrıca talep edilen tüm adreslere de anlık olarak ekip desteği sunulmaktadır.

 

Çakmaklı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çakmaklı evden eve nakliyat fiyatları eşya sayısına, tonajına ve yük miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise müşterilerine net fiyatlar verebilmek adına eşyaların bulunduğu adrese ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Bu ekipler taşınacak olan tüm eşyaları incelemekte ve ardından maliyet hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Firmamız paketleme gibi işçilikler için de çok cüzi rakamlar talep etmektedir. Çakmaklı evden eve nakliye her daim ekonomik bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Piyasa da ki diğer firmalar gibi komisyon üzerinden iş alımı gerçekleştirilmemektedir. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir.

0530 165 5730