Close

Şehir İçi Nakliye

 0532 622 6260

Kiralık dairelerde oturan bireyler, farklı nedenlerden dolayı taşınma durumunda kalmaktadır. Bu gibi durumlarda ise alanında uzman olan şehir içi nakliye firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de eşyaların doğru bir şekilde paketlenmesi veya araca yüklenmesi oldukça önemlidir. Ancak pek çok taşımacılık şirketi yetersiz bilgi ve tecrübe nedeniyle uygulamalar sırasında sorunlar ile karşılaşmaktadır. Şehir içi nakliye noktasında profesyonelliği yakalamış olan İstanbul ev taşıma firmamız ise tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca talep edilen tüm ilçelere maksimum 6 saat içerisinde erişim sağlanmaktadır. Taşıma işlemleri ise en geç 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

İstanbul Şehir içi Nakliye

Sektörün liderliğini üstlenen İstanbul şehir içi nakliye firmamız, ev taşıma, eşya taşıma veya ofis taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Parça eşyalar bile aynı gün içerisinde talep edilen ilçelere kadar götürülmektedir. Firmamız 1+1 gibi küçük daireler için paketleme ve montaj gibi işçilik ücretleri almamaktadır. İstanbul içi nakliye hizmetleri dahilinde ağır eşyalar, imalat ürünleri veya tekstil malzemeleri de profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca firmamız değerli olan eşyalar içinde sigorta desteği sağlamaktadır. Hazırlanan nakliye sözleşmesi sayesinde müşterilerimizin yükleri garanti altına alınmaktadır.

Şehir İçi Ev Nakliye

Şehir içi ev nakliye, tüm villalar, daireler veya müstakil binalar için geçerlidir. Firmamız yaşam alanlarında bulunan koltukları, beyaz eşyaları ve mobilyaları profesyonel bir şekilde paketlemektedir. Bu işlemlerin tamamı uzun yıllar bu sektörde hizmet veren personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Şehir içi ev nakliye firmamız, her türlü mobilyanın, perdelerin veya avizelerin montajı noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Ayrıca ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri için yine montaj noktasında yardımcı olunmaktadır.

Şehir İçi Ofis Taşıma

Kurumsal şirketler için firmamız tarafından şehir içi ofis taşıma hizmeti verilmektedir. Çalışma alanlarında, bürolarda veya atölyelerde bulunan eşyalar firmamız tarafından sıfır risk ile nakil edilmektedir. Şehir içi ofis taşıma hizmetleri sadece kapalı kasa kamyonlar ile verilmektedir. Ayrıca yüksek katlı şirketler için asansör sistemleri temin edilerek taşıma işlemlerinin daha kolay yapılması hedeflenmektedir. Bünyemizde bulunan vinç sistemleri metrelerce yüksekliğe ulaşım sağlayabilmektedir.

 

şehir içi nakliye

 

 

 

 

0530 165 5730