Close

Şehir İçi Ev Taşımacılığı

 0532 622 6260

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine şehir içi ev taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde tüm eşyalar aynı gün içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca talep edilen gün ve saatte de adreslere ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan araçlar tüm cadde ve mahallere kolay bir şekilde girebilmektedir. Yine eşya sayısının çok olması durumunda da depolama alanı geniş olan kamyonlar tahsis edilmektedir. Şehir içi ev taşımacılığı ekipleri başta mobilyalar olmak üzere tüm eşyaları özenle paketlemektedir Ayrıca kaliteli ambalajlar ile paketlenen yüklerin zarar görme riski en aza indirilmektedir. Bu sayede de taşıma güvenliği ve müşteri memnuniyeti maksimum bir düzeye getirilmektedir.

Şehir İçi Nakliyat

Firmamız parça eşyalar, ofisler veya bürolar için şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktadır. Özellikle de Anadolu yakasında bulunan ilçelere 3 saat içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Firmamız her türlü eşyaların montajını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yüklerin gerek taşıma sırasında gerekse montaj uygulamalarında zarar görmemesi için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Şehir içi nakliyat firmamız, yüksek katlı binalar veya şirketler içinde anlık olarak asansör desteği sunmaktadır. Firmamızın vinç sistemleri sayesinde 25 kat yüksekliğe sahip olan daireler bile pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Asansörlü şehir içi ev taşıma hizmetleri de oldukça ucuz fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. Ofis taşıma, büro taşıma veya banka taşıma gibi hizmetler ise sadece kapalı kasa kamyonlar ile verilmektedir.

Şehir içi Ev Taşımacılığı Firmaları

Şehir içi ev taşımacılığı firmaları tercihinde dikkat edilmesi gereken sınırsız kriter bulunmaktadır. Bazı şirketler müşterilerinden absürt rakamlar talep etmektedir. Dolasıyla ev taşıma hizmetleri arayışına giren söz konusu bu müşteriler ucuz nakliyeciler ile çalışmaktadır. Ancak bu durumda da eşyalar ciddi zararlar görmektedir. Şehir içi nakliyat firmaları arasında kalitesi ile ön plana çıkan firmamız ise müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca 1+1 gibi küçük daireler için ne montaj ücreti ne de paketleme masrafı talep edilmemektedir. Sizde hemen şehir içi nakliyat firmamız ile görüşebilir ve kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile alma şansı bulabilirsiniz.

 

 

Şehir içi ev taşımacılığı


 

 

0530 165 5730