Close

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat İstanbul küçükçekmece nakliye şirketi ev taşıma firması

Küçükçekmece evden eve nakliyat firması Şehir içi taşıma, şehirler arası nakliyat, Asansörlü nakliyat sigortalı ev ofis taşıma hizmeti sunar. Küçükçekmece nakliyat firmaları arasında ekonomik fiyatlarla sigorta garantili taşımacılık hizmeti sunan nadir firmalardan biriyiz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Ev, iş yeri ya da buna benzer birçok farklı mekânda yer alan eşyaların farklı bir yere nakledilmesi oldukça zordur. Eşyaların toplanmasının ve kolilere aktarılmasının yanı sıra sevk işlemi için uygun araç ve eleman temin edilmesi de gereklidir. Tüm bu işler ile sizin yerinize ilgilenen firmamız Küçükçekmece eve nakliyat hizmetini sizlere sunuyor. Kısa sürede gerçekleştirilecek olan nakliye işlemlerinde konusunda uzman ve tecrübe sahibi ekibimiz özen ve itina ile sevk işlemine yer vermektedir.

 

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Şirketi

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetini sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile sizlere destek sunarken aynı zamanda sevk işlemlerinde de kaliteli araç gereç ve malzemelere yer açarak eşyanızın korunmasına da destek olmaktadır. Evden eve nakliyat şirketi olarak faaliyet gösteren firmamız kurumsal anlayış ile sizlere be kaliteli ve en güvenli nakliye hizmetini vermektedir. Firmamızdan gerekli olan nakliyat hizmetini almak için ise başvurunuzu firmamız müşteri hizmetleri birimize iletmeniz yeterli.

 

Küçükçekmece Evden Eve Taşıma Hizmeti

Küçükçekmece evden eve taşıma hizmetini firmamızdan almak için müşteri hizmetleri birimize başvurunuzu yapmanız gerekir. Hizmet talep başvurunuz sonrasında yetkili personelimiz taşınacak olan eşyanın yer aldığı adrese ulaşım sağlamak için randevu talep eder. Belirlenen randevu saatinde adresinize ulaşım sağlayacak olan yetkili personelimiz ücretsiz eksper hizmetini sunar. Sunulan eksper hizmetinde sizlere sunulan hizmet ve kalitemiz konusunda bilgilendirme yapılır. Personelimiz aynı zamanda eşya yükü, bina durumu, taşınmaya konu olan yeni adres bilgilerini de alarak eksper raporunu hazırlar. Hazırlanan eksper raporuna göre belirlenen fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek sözleşmede yer alan tarihte işlemler başlatılır.

 

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Küçükçekmece evden eve nakliyat işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip tarafından sunulacak olan kaliteli ve güvenli hizmetimizden yararlanmak için firmamıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Kurumsal anlayış ile müşteri memnuniyetini öncelik yapan firmamızdan gerekli desteği almanız için taşınmaya konu olan eşyanın yer aldığı adrese ulaşım sağlayacak olan yetkili personelimiz eksper hizmetini sunar. Sunulacak olan eksper hizmetinde taşınacak olan eşyanın, binanın asansörlü taşımacılık sistemine uygun olup olmaması, binada asansör olup olmaması, kat sayısı gibi birçok detaya yer verilir. Aynı zamanda yeni adres bina ve mesafe bilgileri de edinilir. Bunun ile beraber talep ettiğiniz ek hizmetler var ise bunlarda hazırlanan eksper raporuna eklenir. Bu detaylar ile hazırlanan eksper raporuna göre ise evden eve nakliyat fiyatlandırması için teklif hazırlanmış olur.

 

Küçükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde sizlere daha iyi daha hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmak adına asansörlü taşıma sistemine yer açıyoruz. Başvurunuz sonrasında eksper hizmeti için adresinize ulaşan personelimiz kat durumuna göre binanın asansörlü taşımacılık sistemine uygun olup olmadığının kontrolünü yapar. Binanın caddeye bakın bir balkon ya da camının bulunmasının yanı sıra caddenin de araç parkına uygun olması asansörlü taşımacılık sistemi için aranan özellikler arasında yer almaktadır.

 

Küçükçekmece Parça Eşya Taşıma

Küçükçekmece parsiyel taşımacılık işlemlerinizde tüm ev ya da iş yeri eşyasının yanı sıra firmamızdan parça eşya taşıma hizmetini de alabilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmeti aynı yöne ulaştırılması gereken eşyaların aynı araç ile sevk edilmesi işlemidir. Son derece uygun olan ve maliyet anlamında da sizi rahatlatan parça eşya taşıma işleminde montaj ya da söküm işlemleri de firmamız personelinin uzmanlığında gerçekleştirilir.

 

Küçükçekmece Ofis Taşıma

Küçükçekmece evden eve nakliye işlemlerinde faaliyet gösteren firmamız konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile ofis eşyanızın özenle nakline yer açmaktadır. Tüm eşyanız ve cihazlarınız aynı özenli çalışma ile paketlenip kolilere aktarılarak yeni yerleşim yerinize de aynı itina ile yerleştirilir. Firmamızdan ofis taşıma hizmeti almak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Küçükçekmece Eşya Depolama

Küçükçekmece  nakliyat hizmetinde sizlere destek olan firmamız taşınma işlemlerinizde yeni adresinizin henüz hazır olmaması durumunda da sizlere eşya depolama hizmetini sunuyor. Böylelikle yeni adresiniz hazır olana kadar eşyanız depomuzda muhafaza edilerek sonrasında ise adresinize nakledilir.

 

Küçükçekmece Şehir içi Taşıma

Evden eve nakliye işlemlerinizde firmamızdan şehir içi taşıma işlemleri için destek alabilirsiniz. Kısaya da uzun mesafeli tüm taşıma işlemlerinde aynı itinalı çalışmaya yer veren firmamız kaliteli ve güvenli hizmet sunarak eşyanızın korunmasına destek olur. Eşyalarınızın tamamı şehir içi taşımacılık hizmetinde de sigorta kapsamında nakledilir.

 

Küçükçekmece Şehirlerarası Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde şehirlerarası nakliye tercihlerinizden de firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Kısa sürede ve garantili hizmet sunumuna yer veren firmamız tüm nakliye işlemlerinde eşyanızın sigorta kapsamında korunmasını sağlar. Böylece oluşabilecek olan tüm kazalara karşı da eşyanızın bedelinin korunmasına da yardımcı olmaktadır.

 

0530 165 5730