Close

İstanbul İçi Nakliyeci

Şehirlerarası nakliye

İstanbul içi nakliyeci ara İstanbul en yakın nakliyeci şirketi ucuz fiyatlarla güvenli temiz nakliyat hizmeti sunan nakliyat firması bul.

İstanbul içi nakliyeci bulmak oldukça zordur. Çünkü pek çok firma az eşyalar için müşterilerine destek sağlamamaktadır. Dolasıyla ürün sahipleri uzun uzun firma aramakla beraber fiyat noktasında da sürprizler ile karşılaşmaktadır. Ayrıca taşıma işlemlerinde yapılan yanlışlar nedeniyle pek çok eşya zarar görmektedir. Firmamız ise İstanbul içi nakliyeci şirketlerine göre hem de ucuz hem de daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Eşya sayısı ne olursa olsun talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Paketleme, montaj ve yükleme gibi uygulamalar ise sadece uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız parça yük taşıma, bankta taşıma ve ofis taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar ise maksimum 1 gün içerisinde yeni adreslere götürülmektedir.

 

İstanbul Nakliyeci

İstanbul içi nakliye hizmetlerinin tamam ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Firmamız öncellikle müşterilerine bir maliyet hesabı çıkarmakta ve daha sonra taşıma işlemlerine başlamaktadır. Özellikle de 1+1 gibi küçük daireler içinde paketleme ve montaj ücreti talep edilmemektedir. İstanbul nakliye firmamız ofisler, şirketler veya bürolar içinde kapalı kasa araç modelleri temin etmektedir. Söz konusu bu araçlar sayesinde taşıma işlemleri güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar sigortalandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. İstanbul nakliyeci firmaların birçoğu sigorta noktasında müşterini aldatmaktadır. Aracın kendi sigortasını taşıma sigortalı olarak tanıtmaktadır. Ancak firmamız eşyalara özgü nakliye sözleşmesi hazırlamaktadır. Yüksek katlı binalar veya rezidanslar için ise asansör sistemleri temin edilmektedir.

 

İstanbul İçi Nakliyeci

İstanbul içi nakliyeci firmamız sayesinde taşıma işlemleri daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm ilçe ve semtlere ise anlık olarak araç desteği sunulmaktadır. Firmamız parça eşyaları bile maksimum 2 iş günü içerisinde istenilen bölgelere ulaştırmaktadır. İstanbul içi nakliyeci bulmak için zaman kaybetmenize gerek kalmamaktadır. Çünkü firmamız tüm adreslere istenilen gün ve saate ulaşım sağlamaktadır. Ev taşıma işlemleri sırasında mobilyaların, beyaz eşyaların çizilmemesi için hassas bir çalışma prensibi gerçekleştirilmektedir. Özellikle de yükleme işlemleri dikkatli bir şekilde yapılmakta ve tüm eşyaların risksiz bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul içi nakliyeci

0530 165 5730