Close

Balmumcu Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Balmumcu evden eve nakliyat firmamız ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve ev taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmakla beraber her zaman müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca firmamız uzman personelleri sayesinde paketleme, montaj gibi işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Balmumcu evden eve nakliyat İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine de anlık olarak araç desteği sağlamaktadır.

Balmumcu Ofis Taşıma

Firmamız kurumsal şirketleri veya ofisleri kapalı kasa kamyon modelleri ile taşımaktadır. Çalışma alanlarında bulunan tüm mobilyalar birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Balmumcu evden eve nakliyat personelleri montaj noktasında da müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Ayrıca maddi açıdan değerli olan yükler sigortalandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Firmamız ofis taşıma hizmetlerini sadece kurumsal araç modelleri ile vermektedir. Yeni çalışma alanlarına getirilen her bir eşya veya mobilya uzman marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir.

Balmumcu Asansörlü Nakliyat

Balmumcu evden eve nakliyat firmamız yüksek katlı binalar veya siteler için asansörlü taşımacılık desteği vermektedir. Bünyemizde bulunan vinç platformları 25 kat yüksekliğe kadar erişim sağlayabilmektedir. Ayrıca firmamızın tüm araçları taşıma güvenliği maksimum bir düzeye getirmektedir. Uzman personellerimiz yükleme, ambalajlama ve diğer tüm işlemleri eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Bu sayede asansörlü taşımacılık hizmetlerinde en ufak bir sorunun yaşanması engellenmektedir. Balmumcu evden eve nakliyat firmamız, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere de araç desteği sağlamaktadır.

Ev Taşımacılığı

Firmamız öncellikle talep edilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Daha sonra tüm eşyaları incelemekte ve müşterilerimize fiyat bilgisi verilmektedir. Dolaplar, masalar veya diğer tüm mobilyalar özenle paketlenmektedir. Balmumcu evden eve nakliyat firmamız ev taşıma hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Söz konusu bu fiyatların içerisinde paketleme ve montaj gibi işçiliklerde yer almaktadır. Ayrıca nakliye işlemleri müşterilere söz verilen süreler dahilinde tamamlanmaktadır.

Balmumcu Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Balmumcu evden eve nakliyat fiyatları dairelerin oda sayılarına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız makul bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de şehir içi taşımacılık hizmetleri çok cüzi rakamlar ile verilmektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bakmumcu evden eve nakliyat

0530 165 5730