Close

Bahçeköy Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık hizmeti noktasında ciddi bir profesyonellik gösteren Bahçeköy evden eve nakliyat, tüm yüklere özel uygulamalar geliştirmektedir. Dairelerde, dükkanlarda veya ofislerde yer alan eşya çeşitleri firmamız tarafından ister şehir içi isterse şehir dışına götürülmektedir. Uzman personellerimiz ve her yüke uygun olan araçlarımız sayesinde taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Bahçeköy nakliyat firmamız ambar yüklerini, seri imalat ürünlerini veya fabrika malzemelerini de profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Ücretsiz bir şekilde sunulan ekspertiz desteği ile de müşterilerimiz fiyat noktasında doğru bir rakam almaları sağlanmaktadır. Bahçeköy evden eve nakliyat kesinlikle komisyon üzerinden iş almamakta veya iş vermemektedir. Her sevkiyat zamanında gerçekleştirilmekte ve firmamız müşteri memnuniyetine ayrı bir önem vermektedir.

Bahçeköy Nakliye Ve Ofis Taşıma

Bahçeköy nakliye firmamız, şirketlerin araç ihtiyaçlarını karşılamak ve ofislerde yer alan eşyaları taşımak adına çeşitli destekler sunmaktadır. Ofis nakliyat hizmetleri için özel olarak dizayn edilen kamyon ve kamyonet modelleri, tüm yükleri tek seferde adreslere götürmektedir. Bahçeköy evden eve nakliyat personelleri taşınacak olan her bir eşyayı kaliteli brandalar ile paketlemektedir. Paketlerin içerisinde strafor gibi köpük malzemeleri de yerleştirilmektedir. Bu sayede eşyaların darbelere karşı daha dayanıklı olması hedeflenmektedir. Firmamız ister ev ister ofis taşımacılığı hizmetlerinde montaj desteği sağlamaktadır. Mobilyalar, beyaz eşyalar veya avizeler uzman personellerimiz tarafından uygun alanlara monte edilmektedir.

Bahçeköy Asansörlü Nakliyat

Firmamız yüksek katlı binalar veya rezidanslar için asansör desteği sunmaktadır. Bahçeköy evden eve nakliyat personelleri asansörün gerektirmiş olduğu taşımacılık hizmetlerinde de oldukça profesyoneldir. Tüm eşyalar vinç sepetine yüklenerek 25. Kata kadar çıkarılabilmektedir. Ayrıca firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallerine anlık olarak asansör sistemi temin edebilmektedir. Bahçeköy nakliyat firmamız, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı veya banka taşımacılığı gibi alanlarda da asansör sistemlerinden faydalanmaktadır.

Bahçeköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Son dönemlerde yaşanan ekonomik şartlara rağmen ekonomik bir hizmet sunmaya devam eden firmamız, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Bahçeköy evden eve nakliyat fiyatları, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Sizde firmamız ile iletişime geçerek ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca paketleme, montaj ve kurulum desteği için herhangi bir ek ücret talep edilmesi de söz konusu değildir.

 

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

Bahçeköy evden eve nakliyat

0530 165 5730