Close

Bahariye Evden Eve Nakliyat

Bahariye Evden Eve Nakliyat

Bahariye evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un her bir semtine veya ilçesine taşımacılık hizmeti vermektedir. İster ev ister ofis hiç fark etmeksizin tüm eşyalar profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Bahariye nakliyat talep edilen adreslere gün içerisinde ekspertiz ekipleri yönlendirmektedir. Bu ekipler eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir. Ayrıca firmamız sadece uzman personeller ile faaliyet göstermektedir. Paketleme, montaj gibi uygulamalar sırasında herhangi bir maddi kaybın yaşanması da söz konusu değildir. Bahariye evden eve nakliyat personelleri taşıma işlemleri öncesinde yaşam alanlarında bulunan tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketleme işlemleri ise kaliteli battaniyeler veya naylonlar ile gerçekleştirilmektedir.

 

Bahariye Ofis Taşıma

Bahariye evden eve nakliyat firmamız her alanda olduğu gibi ofis taşıma noktasında da profesyonel ve ekonomik bir hizmet vermektedir. Şirketlerde, fabrikalarda bulunan tüm eşyalar kapalı kasa araç modelleri ile yeni adreslere götürülmektedir. Ayrıca mobilyaların sökümü veya montajı için marangoz ustaları görevlendirilmektedir. Ofis taşıma hizmetleri İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerlidir. Bahariye nakliyat firmamız, ofis taşımacılığı için K3 belgesine sahip olan araç modellerini tercih etmektedir. Dileyen müşterilerimiz için ise fatura da kesilmektedir.

 

Bahariye Evden Eve Nakliyat

Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi tüm daireleri taşıyabilecek bir alt yapı gücüne sahiptir. Bunun yanı sıra yazlık taşımacılığı, villa taşımacılığı ve rezidans taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Bahariye evden eve nakliyat firmamız, koltukları, beyaz eşyaları ve mobilyaları en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlamaktadır. Evlerde bulunan eşyalar maddi açıdan oldukça pahalıdır. Firmamız ise hem güvenilir bir hizmet sunmak hem de müşterilerinin stres yaşamasını engellemek için taşınacak olan eşyaları sigortalamaktadır. Bahariye evden eve nakliyat personelleri, yaşam alanlarında bulunan eşyaları fiziksel özelliklerine gruplamaktadır. Bu sayede yükleme sırasında da problem yaşanması engellenmektedir.

 

Bahariye Asansörlü Nakliyat

Yüksek katlara erişim sağlamak oldukça zor ve zahmetlidir. Ayrıca sürekli indir kaldıra maruz kalan eşyalar, zamanla deforme olmaktadır. Bahariye nakliyat firmamız ise böyle durumlar için asansör sistemleri temin etmektedir. Bu sistemler sayesinde taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan asansör sistemleri 25.kata kadar ulaşım sağlayabilmektedir. Ofislerde, rezidanslar veya siteler içinde asansör desteği sağlanmaktadır. Bahariye evden eve nakliyat firmamız kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Detaylı bilgi için sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

Bahariye Evden Eve Nakliyat

 

0530 165 5730