Close

Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyat  

0532 622 6260

Bağdatcaddesi evden eve nakliyat firması, taşıma ve lojistik sektöründe hizmet vermektedir. Evlerde, şirketler veya kurumsal alanlarda bulunan eşyalar, profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Firma, alanında uzman personelleri sayesinde en küçük bir eşyanın bile zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Bağdatcaddesi evden eve nakliyat firması, paketleme noktasında hassasiyet göstermektedir. Taşınılması planlanan eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde sarmalanmaktadır. Bu sayede, hem yükleme, hem de sevkiyat sırasında eşyalara zarar gelmesi engellenmektedir. Sektörün tüm beklentilerini karşılayan firma, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Söz verilen tarihler arasında taşınma süreci tamamlanmaktadır. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyeti de sağlanmaktadır.

Bağdatcaddesi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 

Bağdatcaddesi evden eve nakliyat firması, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araç modelleri ile hizmet vermektedir. Bu araçlarda var olan teknik özellikler sayesinde yükleme ve boşaltma işlemleri kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Her türlü eşyaya göre dizayn edilmiş olan kamyon ve kamyonetler, şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde de kullanılmaktadır. Ayrıca firmanın araçları, ekonomik yakıt tüketim özelliğine de sahiptir. Bu nedenle de proje maliyetleri düşürülmekte ve müşterilere daha makul rakamlar ile hizmet verilebilmektedir. Bağdatcaddesi evden eve nakliyat personelleri, montaj desteği de sağlamaktadır. Örneğin yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, pratik bir şekilde kurulmaktadır. Böylece müşteriler, zahmetsiz bir şekilde taşınma süreci geçirmektedir.

 

Ofis Taşımacılığı

 

Kurumsal şirketlerin her daim ihtiyaç duyduğu ofis taşımacılık hizmetleri, Bağdatcaddesi evden eve nakliyat firması tarafından verilmektedir. Firma bu gibi projeler için sigortalı araç modellerini tercih etmektedir. Ayrıca kurulan asansör sistemleri sayesinde de tüm ofis eşyaları pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Dijital ve elektronik ürünler için ise, kutulama desteği sunulmaktadır. Firma, parça yük ve ağır yük taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda da boy göstermektedir. Bağdatcaddesi evden eve nakliyat personelleri, her türlü eşyayı hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde paketlemektedir. Özellikle de ofislerde yer alan mobilyalar ve deri koltuklar için, dayanıklılık katsayısı yüksek olan ambalajlar kullanılmaktadır.

 

Nakliyat Personelleri

 

Uzman personel desteği sunan Bağdatcaddesi evden eve nakliyat firması, kesinlikle günlük yevmiye usulü çalışan işçileri tercih etmemektedir. Tüm projeler, sektör ile ilgili tecrübesi ve deneyimi olan ekipler ile gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz bir şekilde de adresinize ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

0530 165 5730