Close

Ayvansaray Evden Eve Nakliyat  

 0532 622 6260

İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren Ayvansaray evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Birbirinden farklı araç modelleri sayesinde tüm yükler profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca ofis, işyeri ve kurumsal yük nakliyesi noktasında da her türlü destek verilmektedir. Firma tarafından gerçekleştirilen projelerde en ufak bir yükün veya eşyanın zarar görmesi söz konusu değildir. Ayvansaray evden eve nakliyat ekipleri, taşınma işlemlerine başlamadan önce tüm eşyaları incelemekte ve çıkan sonuçlara göre araç modeli belirlemektedir. Bu sayede, yükler tek bir seferde adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca taşıma güvenliğini sağlamak için de her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır.

 

Paketleme Ve Montaj

 

Eşyaların zarar görmemesi için uygulanan paketleme işlemleri, teknik bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Zira yanlış bir şekilde yapılan ambalajlama çalışmalarının güvenlik açısından herhangi bir faydası bulunmamaktadır. Ayvansaray evden eve nakliyat personelleri ise, tüm eşyaları bilimsel yöntemler ile paketlemektedir. Ayrıca dolap ve kabin gibi hantal mobilyalar, uzman marangoz ustaları tarafından söküldükten sonra araçlara yüklenmektedir. Yükleme işlemleri ise, eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir. Ayvansaray evden eve nakliyat firması, montaj noktasında da profesyonel bir destek sağlamaktadır. Yeni yaşam alanlarına getirilen mobilyalar, hassasiyet ile tekrar kurulmaktadır. Böylece müşteriler zahmetsiz bir taşınması süreci geçirmektedir.

 

Profesyonel Taşıma

 

Ayvansaray evden eve nakliyat, kaliteli bir hizmet verebilmek adına, bünyesinde bulundurduğu araç modellerini düzen bir şekilde yenilemektedir. Kapalı kasa kamyon ve kamyonetler sayesinde yolculuk sırasında oluşabilecek sorunlarda ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca yüklerin tonajı, boyutu ve sayısı ne olursa olsun hiç fark etmeksizin sevkiyatlar güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Ayvansaray evden eve nakliyat, şehirlerarası taşımacılık noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Zira firmanın tüm araçları K3 belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde iller arasında da sorunsuz bir şekilde sevkiyat desteği sunulmaktadır.

 

Ayvansaray Evden Eve Nakliyat Farkı

 

Ayvansaray evden eve nakliyat firması, müşterilerine makul rakamlar ile hizmet vermektedir. İster şehir içi, isterse şehirlerarası taşımacılık hizmetleri, piyasaya göre daha cazip fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca ofis veya banka taşımacılığı hizmetlerine özel indirimlerde yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, gelen talepleri de anlık olarak karşılamaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

0530 165 5730