Close

Ayazağa Evden Eve Nakliyat

 

 0532 622 6260

Ayazağa evden eve nakliyat firması, ev ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine anlık araç desteği sunulmakta ve eşyaların güvenli bir şekilde nakil edilmesi sağlanmaktadır. Firma, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde taşıma işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca kurumsal şirketlere özel olarak da araç desteği sağlanmaktadır. Ayazağa evden eve nakliyat, profesyonel ekipleri ile de gerek paketleme, gerekse montaj işlemlerini kusursuz bir şekilde halletmektedir. En ufak bir eşyanın zarar görmesi söz konusu olmadığı gibi, taşımacılık işlemleri de kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Nakliyat Süreci

 

Ayazağa evden eve nakliyat ekipleri, talep edilen adreslere ekip yönlendirmekte ve eşyaların incelenmesini gerçekleştirmektedir. Bu sayede uygulama noktasında bir sorun yaşanması engellenmektedir. Sökülmesi gereken mobilyalar belirlendikten sonra paketleme işlemlerime başlanmaktadır. Tüm eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde sarmalanmaktadır. Ayrıca firma, taşıma sırasında eşyaların çizilmemesi veya zarar görmemesi için de her türlü önlemi almaktadır. Paketlenen eşyalar, Ayazağa evden eve nakliyat personelleri tarafından araçlara yüklenmektedir. Firma talep edildiği taktirde asansörlü taşımacılık desteği de sunmaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, aynı hassasiyet ile monte edilmektedir. Gerek yükleme, gerekse montaj uygulamaları, mobilyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir.

Genel Hizmetler

 

Ofis, ev, ağır yük ve büro taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren Ayazağa evden eve nakliyat firması, teknolojik bir alt yapıya sahiptir. Çeşitli kamyon ve kamyonet modelleri sayesinde de taşıma süreci güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca firma her yüke özel olarak da araç tahsis edebilmektedir. Ayazağa nakliyat, şehirlerarası taşımacılık noktasında da profesyonel bir destek sunmaktadır. Bireylerin her zaman endişe duyduğu paketleme ve taşıma gibi işlemler, bilimsel yöntemler ile sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca firma bünyesinde var olan araçların tamamı, K3 belgesine sahiptir. Talep edilen adreslere önceden ekip yönlendirilmekte ve eşyaların tonajlarına uygun olan araç modelleri belirlenmektedir.

Ayazağa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Ekonomik bir hizmet anlayışına sahip olan Ayazağa nakliyat firması, müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Firma, paketleme ve montaj hizmetleri için de anlaşılmışın dışında olan herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Maliyetleri büyük oranda düşüren Ayazağa evden eve nakliyat, aile bütçelerinin koruma altına alınmasını sağlamaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca parça yükleriniz için de firmadan destek alabilirsiniz.

 

Evden eve nakliyat Evden eve Taşımacılık istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliye istanbul ev nakliye Kasko Sigortalı Taşımacılık Asansörlü Taşımacılık Kağışdağı Evden Eve Nakliyat Kavacık Evden Eve Nakliyat Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat istanbul asansörlü evden eve nakliyat Kadıköy Evden Eve Nakliyat Yenidoğan Evden Eve Nakliyat Pendik Evden Eve Nakliyat Göztepe Evden Eve Nakliyat Samandıra Evden Eve Nakliyat Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri Villa Taşımacılığı Nakliye Ücretleri Taşıma Şirketleri İstanbul Nakliyeciler Nakliye Fiyatları Nakliye Şirketleri Nakliye Firmaları İstanbul Ev Taşıma Ev Taşıma Fiyatları