Close

Atalar Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

0532 622 6260     

İstanbul kartal bölgesinin en köklü firmalarından biri olan Atalar evden eve nakliyat farklı özelliklere sahip olan yükleri kademeli bir şekilde taşımaktadır. Firma, uygulamalar noktasında yaşanan rutin sorunlara kesin çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Özellikle de ev ve iş yerlerinde kullanılan eşyaların çizilmemesi ve kırılmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Atalar evden eve nakliyat tüm işlemleri de, sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan metotlar ile gerçekleştirmektedir. Adreslere ulaşan firma ekipleri, yükleri özenle inceledikten sonra maliyetler hakkında müşterilere bilgi vermektedir. Anlaşılan rakam haricinde de herhangi bir ek ücret söz konusu değildir.

 

Atalar evden eve nakliyat

 

Atalar evden eve nakliye firması, şehirlerarası taşımacılık noktasında hizmet vermektedir. Akla gelen tüm eşyalar, İstanbul’un tüm ilçelerine lanse edilmektedir. Özellikle de parça yükler, firmanın depolama alanlarında bekletilmekte ve sevkiyata hazır bir hale getirilmektedir. Atalar evden eve nakliyat ofis veya kurumsal yük taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Firmanın tüm araçlarında sigorta bulunmaktadır. Yolculuk sırasında yaşanan maddi kayıplar, sigorta şirketleri tarafından giderilmektedir. Ayrıca kuru yük veya ağır yük taşımacılığı noktasında da destek sağlanmaktadır. Zira Atalar evden eve nakliyat firması bünyesinde sayısız araç modeli bulunmaktadır. Bu nedenle de tüm yükler, profesyonel ve güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

 

Nakliyat Kalitesi

 

Tonajı, sayısı ve özellikleri ne olursa olsun tüm yükler, Atalar evden eve nakliye ekipleri tarafından dikkatli bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme işlemlerin de kullanılan ambalajlar, yırtılmalar ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca nakliyat sırasında sorun yaşanmaması için güzergahlar önceden belirlenmekte ve hava koşulları araştırılmaktadır. Atalar evden eve nakliyat firması, montaj noktasında da destek vermektedir. Tüm yükler uzman ekipler tarafından yeni adreslere getirilmekte ve istenilen bölgelere kurulmaktadır. Atalarda bulunan şirketlere, ofislere ve diğer çalışma alanlarına özel olarak da araç tahsis edilmektedir. Ayrıca elektronik malzemeler, bilişim uzmanları tarafından sökülmekte ve tekrar montaj edilmektedir. Kırılması muhtemel olan eşyalar için de kutulama desteği sunulmaktadır. Bu sayede en ufak bir maddi kayının yaşanması engellenmektedir.

 

Nakliyat Süresi

 

Nakliyat süreleri, yük sayısına ve gidilecek olan bölgenin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Atalar taşıma firması, projeleri maksimum 2 iş günü içerisinde tamamlamaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca talep ettiğiniz il ve ilçelere hem araç, hem de ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Firma anlık durumlar için de araç desteğinde bulunmaktadır.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

 

 

0530 165 5730