Close

Ambarlı Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

Eşya taşımacılığı sektöründe hizmet veren Ambarlı evden eve nakliyat firması, her türlü yük çeşidini talep edilen adreslere götürmektedir. Sadece bilimsel yöntemler ile işlem gören eşyalar, özenle paketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Sektörün tüm taleplerini karşılayan nakliyat, ofis, parça yük ve kurumsal taşımacılık gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Pek çok araç çeşidi ile piyasaya destek sağlayan evden eve nakliyat firması, İstanbul’un tüm ilçelerine de sevkiyatlar düzenlemektedir. Özellikle de yakın İller için de şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Firma alanında uzman ekipleri sayesinde de tüm yükleri sorunsuz bir şekilde adreslere ulaştırmaktadır. evden eve nakliyat firması, müşterilerden gelen istekler karşısında da direk harekete geçmektedir. Tüm projelerde söz verilen gün ve saat te sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Genel Hizmetler

Ambarlı evden eve nakliyat firması akla gelen tüm yüklerin taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Taşımacılığa ek olarak da eşyaların paketlenmesi, araca yüklenmesi ve montaj edilmesi gibi alanlarda da hizmet verilmektedir. Firma, kamyon ve tır çeşitleri sayesinde de farklı ağırlıklara sahip olan eşyalar için pratik çözümler üretmektedir.  evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı başta olmak üzere, özel kurumlarda bulunan yüklerinde sağlıklı bir şekilde yeni adreslere lanse edilmesini sağlamaktadır. Nakliyat süreci, ilk olarak eşyaların paketlenmesi ile başlamaktadır. Paketlenen eşyalar, uzman personeller tarafından araçlara yerleştirilmekte ve talep edilen adreslere götürülmektedir. Firma tüm işlemleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca en ufak bir eşyanın zarar görmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır.

 

Parça Yük Taşımacılığı

 Eşya sayısının veya tonajının az olduğu durumlarda, koca bir araç kiralamak maliyet açısından oldukça fazladır. Ambarlı evden eve nakliyat firması, ağır maliyetleri ortadan kaldırmak için parça yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Farklı şahıslara ait olan eşyalar, tek bir araç ile işlem görmekte ve teker teker adreslere ulaştırılmaktadır. Her birey, sadece yükünün ederi kadar ücret ödemektedir. Ayrıca parça yüklerde özenle paketlenmekte ve tüm eşyaların güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.  

     Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ambarlı evden eve nakliyat fiyatları, makul rakamlardan oluşmaktadır. Firma, piyasada ki rakiplerine göre yüze 10 daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de parça yükler ve ev taşımacılığı gibi hizmetler, kış aylarında da cüzi rakamlar ile verilmektedir. Sizde hemen nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve tüm taleplerinizin kısa bir süre içerisinde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

 

0530 165 5730