Close

Alemdağ Evden Eve Nakliyat

0532 622 6260

İstanbul’un tamamına taşımacılık hizmeti veren Alemdağ evden eve nakliyat firması, sektörün tüm ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Özellikle de şirketlerde, ofislerde ve yaşam alanlarında bulunan tüm eşyalar, firmanın uzman elleri tarafından işlem görmektedir. Alemdağ nakliyat, 7/24 hizmet vermekle beraber, istenilen adreslere de aynı gün içerisinde ulaşmaktadır. Ayrıca firma, müşteri memnuniyetini sağlamak adına da gerek fiyat konusunda, gerekse süre noktasında hassas bir tutum sergilemektedir. Ayrıca taşıma işlemleri sırasında da en ufak bir sorunun yaşanmaması içinde tüm önlemler alınmaktadır. Alemdağ evden eve nakliyat firması, eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için de uzman ekip desteği sağlamaktadır.

Uzman Personeller

 Taşıma işlemlerinde eşyaların paketlenmesi ve kutulanması, güvenlik açısından oldukça önemlidir. Ancak bu işlemlerin nasıl yapıldığı da ayrı bir önem arz etmektedir. Alemdağ evden eve nakliyat ekipleri ise, tüm işlemleri eşyaların fiziksel özelliklerine göre gruplara ayırmakta ve paketleme işlemlerini ona göre gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm ürünler, sadece bilimsel yöntemler ile taşınmaktadır. Firmanın alanında uzman olan personelleri, montaj ve yükleme sırasında da hassas bir tutum sergilemektedir. Örneğin birbirine zarar vermesi düşülen eşyalar, araçların farklı bölümlerine yerleştirilmektedir. Alemdağ evden eve nakliyat ekipleri, tüm uygulama aşamalarında eşyalara zarar gelmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Özellikle de ofis ve parça yük taşımacılığı gibi tüm hizmetler, sigortalı araç modelleri ile gerçekleştirilmektedir.

 Alemdağ Evden Eve Nakliyat Araçları

 

Alemdağ evden eve nakliyat bünyesinde çeşitli depolama alanlarına sahip olan araçlar bulunmaktadır. Bu araçların taşıma belgeleri eksiksiz olmakla beraber, ekonomik yakıt tüketim özellikleri sayesinde de proje maliyetini düşürmektedir. Ayrıca firma personelleri eşyalara uygun olan araç modellerini tercih etmektedir. Örneğin yük sayısının fazla olması halinde tır modelleri tercih edilmektedir. Alemdağ evden eve nakliyat firması, müşterilerinin talep ettiği adreslere araç göndermeden önce eşyalar hakkında bilgi almaktadır. Yine ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği de sunulmaktadır. Firmanın asansörlü araçları da bulunmaktadır. Dar ve girilmesi zor olan caddeler için bu tür araçlar tercih edilmektedir.

 

Nakliyat Fiyatları

 Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Alemdağ evden eve nakliyat firması müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Tüm projeler makul rakamlar ile tamamlanmakta ve memnuniyet oranları yükseltilmektedir. Ayrıca talep edilen fiyatların geri ödemelerinde de kolaylıklar sağlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Alemdağ nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

0530 165 5730