Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kozcuogl/istanbulevnakliye.com/wp-content/themes/tema/core/helpers/post.php on line 78
Taşıma Şirketleri  - NURSOY Nakliyat 444 7 199
Close

Taşıma Şirketleri 

Taşıma Şirketleri 

Taşıma şirketleri olarak öncelikli olarak müşterilerimizin emanet etmiş olduğu değerli eşyalarını büyük bir güven içerisinde nakliye işlemlerini gerçekleştirmek gerekir. Firma olarak taşıma şirketleri arasında diğer firmalardan en büyük farkımız müşterilerimize sunmuş olduğunuz üstün güvenlikli hizmetlerdir. Müşterilerimizin bizlere emanet etmiş olduğu tüm eşyalarını büyük bir özenle nakliye işlemine hazırlayarak nakliye aracına taşıyoruz. Nakliye aracına taşımış olduğumuz eşyaların nakliye sırasında zarar görmemesi için araç içerisine sabitlemesini yaparak güvenliğini sağlıyoruz. Araç içerisinde oluşabilecek sarsıntılara karşı eşyalar arasına koruyucu profiller yerleştirerek eşyaların birbirine temas ederek zarar vermesini önlüyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul  Taşıma Şirketleri 

 

Taşıma Şirketleri Tarafından Verilmesi Gereken Hizmetler

  • Taşıma şirketleritarafından müşterilere verilmesi gereken hizmetlerin başında evden eve nakliye hizmeti gelmektedir. Evden eve nakliye hizmetlerinde müşterilerin eşyaları evlerinden büyük bir özenle toplanarak yeni evlerine kurulumu sağlanmalıdır.
  • Taşıma şirketlerinin vermesi gereken hizmetler kapsamında fabrika taşıma ve eşya depolama hizmetleri de yer alır.
  • Taşıma şirketlerinin vermesi gereken hizmetler kapsamında en önemli hizmetlerden biri de asansörlü taşıma hizmeti sunmaktır. Asansörlü taşıma sistemi yüksek binalarda gerekli olan en önemli hizmetlerden biridir. Asansörlü taşıma sistemi sayesinde eşyalar hızlı ve güvenli bir şekilde taşınır.
    Taşıma şirketlerinin vermesi gereken hizmetler kapsamında ofis taşımacılığı ve villa taşımacılığı gibi önemli nakliye işlemleri de yer alır.
  • Taşıma şirketleri tarafından verilen hizmetler kapsamında taşınan eşyaların güvenlik ve garantileri sağlanarak firma tarafından kasko sistemi ile koruma altına alınmalıdır. Nakliye işlemi sırasında eşyalara gelecek en küçük zarar da dahi taşıma şirketlerinin müşterilerinin zararlarını fazlası ile karşılamaları gerekir.
  • Taşıma şirketleri nakliye işlemlerini müşterilerin istediği tarihte ve tam zamanında gerçekleştirmelidir.
  • Taşıma şirketleri öncelikli olarak müşterilerine güven ve kalite aşılamalıdır.

 

Taşıma Şirketleri Arasında Firmamızın Müşterilerine Verdiği Değer

Taşıma şirketleri arasında firmamızı müşterilerine vermiş olduğu en büyük değer sunmuş olduğu kaliteli ve güvenli hizmetlerdir. Firma olarak müşterilerimize her zaman profesyonel bir ekiple hizmet sunmaktayız. Her zaman firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin bizlere emanet etmiş olduğu eşyalarının güvenliğini ve korunmasını sağlamaktır. En büyük farkımız kalitemizdir.

0530 165 5730