Close

Şehirlerarası Nakliyeciler

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat|Şehir ici ve Şehirler Arası ...
Şehirlerarası nakliyeciler

İstanbul şehirlerarası nakliyeciler firmamız her türlü evi, ofisi ve eşyayı profesyonel bir şekilde taşımaktadır. İstanbul ev taşıma şirketimiz, Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmeti vermektedir. Tüm eşyalar şehirlerarası nakliyeciler firmamız tarafından özenle nakil edilmektedir. Ayrıca sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık ve parça eşya taşıma noktasında da destek sağlanmaktadır. İstanbul şehirlerarası nakliyat ekiplerimiz yıllardır bu sektör de faaliyet göstermektedir. Montaj, paketleme ve yük yükleme gibi işlemler profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca İstanbul evden eve nakliyat firmamız İzmir, Bursa ve İstanbul Ankara evden eve nakliyat gibi büyük şehirlere özel fiyat indirimleri gerçekleştirmektedir.  Komple yükler, parça eşyalar, mobilyalar ucuz fiyatlar ile nakil edilmektedir. İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmetleri tüm il ve ilçeler için verilmektedir.

 

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri öncesin de müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. 1+1 gibi küçük olan daireler ve ofisler parça yük taşıma hizmeti adı altın da nakil edilmektedir. Ayrıca şehirlerarası nakliyeciler firmamız Pendik, Kartal başta olmak üzere 39 ilçe için de araç desteği sağlamaktadır. İstanbul’dan Diyarbakır’a, Van’a ve diğer doğu illerine de sevkiyatlar düzenlenmektedir. İstanbul şehirlerarası nakliyat ekipleri ev mobilyaları, ofis koltukları ve beyaz eşyalar için montaj desteği de sağlamaktadır. Firmamız 81 ilin tamamına asansörlü evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. Şehirlerarası nakliyeciler içerisin de en uygun ve en güvenli ev taşıma hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır.

 

Güvenli Şehirlerarası Nakliyeciler

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri kurumsal bir mantık ile verilmelidir. Sevkiyat araçlarının geniş ve güvenli olması da ayrı bir önem arz etmektedir. Şehirlerarası nakliyeciler firmamız ise 20 yıldır Türkiye geneline taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu nedenle de işin de tecrübe sahibi olan İstanbul ev taşıma firmamız, ayrıva ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Şehirler arası nakliyat fiyatlarımız piyasa şartlarına göre daha makul bir düzeydedir.  Buna rağmen memurlara ve tahini çıkan öğretmen, polis ya  da sağlık çalışanlarına özel indirimler gerçekleştirilmektedir.  Parça yükler, ambar yükleri, depo malzemeleri de nakliyeciler firmamız tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Kocaeli, Bursa gibi yakın iller ve ilçeler için ise günlük nakliye hizmeti verilmekytedir.

 

Ucuz Şehirlerarası nakliyeciler

Çok hesaplı fiyatlar ile hizmet veren şehirler arası nakliyeciler şirketlerinin bir çoğu komisyoncudur. Yani müşterilerden gelen talepleri, belirli bir ücret karşılığın da başka şehirler arası nakliyat firmalarına vermektedir. Ancak İstanbul ev nakliye ise komisyonculuk yapmamaktadır. Firmamız 4+1 ve 5+1 gibi büyük daireleri bile kendi kamyon ya da tırları ile taşımaktadır. Ayrıca komple yükler için yüzde 25’e varan fiyat indirimleri gerçekleştirilmektedir. İstanbul İzmir şehirlerarası nakliyat firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul ev taşıma firmamız, asansörlü nakliye, parsiyel nakliye ve şehirlerarası ofis taşıma hizmetlerini de ucuz fiyatlar ile vermektedir.

 

0530 165 5730