Close

Şehirler Arası Ev Taşıma

Şehirler arası ev taşıma İstanbul şehirlerarası ev taşıma firması, şehirlerarası evden ve taşıma şirketi güvenli nakliye hizmetleri sunar.

İstanbul evden eve nakliyat firmamız, şehirlerarası ev taşıma noktasında müşterilerine pratik çözümler sunmaktadır. Tüm eşyalar, 1+1, 2+1 gibi daireler, parça yükler ve komple mobilyalar Türkiye’nin 81 iline götürülmektedir. Ayrıca şehirler arası nakliyat ekipleri,  yükleme öncesinde eşyaları özenle paketlenmektedir. Sökülmesi gereken mobilyalar için ise marangoz desteği sağlanmaktadır. Evde bulunan eşyaların tamamı bilimsel yöntemler ile araçlara yüklenmektedir. Firmamız Ankara, İstanbul, Bursa gibi illere İstanbul şehirlerarası evden eve taşıma hizmetini ekonomik fiyatlar ile vermektedir. Kapalı kasa kamyon ve kamyonet modellerimiz sayesinde tüm eşyalar sıfır risk ile nakil edilmektedir. İstanbul’dan alınan yükler en geç 48 saat içerisin de Ege ve İç Anadolu bölgesine götürülmektedir. Kesinlikle müşterilerimizden ekstra ücretler talep edilmemektedir.

 

Şehirlerarası Ev Taşıma Firmaları

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası ev taşıma firmaları bünyesinden hizmet alan müşterilerimiz ekonomik fiyatlar ile karşılaşmaktadır. Çünkü tüm müşterilerimize özel fiyat indirimleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca komisyon üzerinden iş alımı yapılmamaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri tamamen firmamıza ait olan araçlar ile verilmektedir. Parça eşyalar için de sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız güvenli bir hizmet sunmak adına her bir eşyayı sigortalamaktadır. Ofisler, şirketler, kurumsal iş yerleri tamamen sigortalı bir şekilde nakil edilmektedir. Şehirlerarası ev taşıma firmaları sayesinde nakil sürecin de en ufak bir problem yaşanmamaktadır. Ayrıca montaj, kurulum gibi işlemler ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul ev taşıma hizmetleri anahtar teslim bir şekilde verilmektedir.

 

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı Ücretleri

Şehirlerarası ev taşımacılığı ücretleri 1000 Türk Lirasından başlamaktadır. Bu ücret yük sayısına ve nakil güzergahına göre değişmektedir. Firmamız tarafından talep edilen ücretler arasın da ambalajlama ve montaj işcilikleri de yer almaktadır. Ayrıca memurlara özel olarak fiyat indirim ve kampanyaları gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası ev taşımacılığı ücretleri ekspertiz ekipleri tarafından belirlenmektedir. Firmamız 81 ilin tamamına asansörlü evden eve nakliye ve sigortalı ev taşıma hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. 4+1, 5+1 ve 5+2 gibi büyük daireler için ise yüzde 25’lik bir indirim yapılmaktadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları piyasada ki hizmet veren diğer firmalara göre daha ekonomik bir seviye de tutulmaktadır.

 

İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Taşıma

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri sadece uzman ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Sökme, takma ve montaj sırasında eşyaların deforme olması söz konusu bile değildir. Firmamız İstanbul içi ev taşıma ve ofis taşıma hizmetlerini de ucuz fiyatlar ile vermektedir. Şehirlerarası evden eve taşıma ücretlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Ayrıca parça yükleriniz için de adresinize kamyon gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

0530 165 5730