Close

Şehir İçi Nakliyeciler

0532 622 6260

Şehir içi nakliyeciler ile çalışmak her zaman kolay olmamaktadır. Bazı firmalar kaliteli bir hizmet sunarken bazıları ise ciddi anlamda müşterilerini mağdur etmektedir. Evden eve nakliyat şirketimiz ise profesyonel bir taşıma desteği sağlamaktadır. Özellikle ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Şehir içi nakliyeciler arasında en ucuz ve en kaliteli hizmet firmamızın bünyesi tarafından verilmektedir. İster evlerde isterse ofislerde bulunan tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Bu sayede mobilyaların, beyaz eşyaların veya halıların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ise şehir içi ev taşıma desteği sağlamaktadır. Ayrıca taşınacak olan tüm eşyalar sadece alanında uzman olan personeller ile işlem görmektedir.

Şehir İçi Asansörlü Nakliyat

Firmamız yüksek katlı binalar, rezidanslar veya daireler için şehir içi asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetin amacı yüksek katlarda bulunan eşyaların kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Firmamızın asansör sistemleri sayesinde taşıma işlemleri çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Beyaz eşyalar, mobilyalar veya ofis malzemeleri dikkatli bir şekilde asansörlere yerleştirilmektedir. Daha sonra ise söz konusu bu eşyalar insan gücüne ihtiyaç duyulmadan yeni dairelere çıkartılmaktadır. şehir içi Bostancı asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde müşterilerimizin taşınma süreci çok daha hızlı bir şekilde atlatmaları sağlanmaktadır. Ayrıca tüm yükler için sigorta desteği sağlanmaktadır. Firmamız ofis taşıma, büro taşıma veya şirket taşıma hizmetleri içinde asansör sistemlerinden faydalanmaktadır.

Şehir İçi nakliyeciler

Şehir içi nakliyeciler firması olarak müşterilerimize ekonomik bir hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Tüm yükleme, boşaltma ve paketleme gibi uygulamalar tek bir fiyat üzerinden şekillenmektedir. Firmamız parça eşyalar içinde araç desteği sağlanmaktadır. Büyükçekmece ile Gebze arasında kalan ilçelere hem ekspertiz hem de araç yönlendirilmektedir. Şehir içi nakliyeciler tarafından gerçekleştirilen projelerde eşyaların zarar görme riski bulunmamaktadır. Firmamız her zaman taşıma güvenliğini ön planda tutmaktadır. Ayrıca şehirlerarası nakliyat hizmetleri de yine firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

 

 

,Şehir içi nakliyeciler

 

0530 165 5730