Close

Şehir İçi Nakliyeci

 0532 622 6260

Şehir içi nakliyeci içerisinde en uygun taşıma hizmeti İstanbul ev nakliye firmamız tarafından verilmektedir. 1+1, 2+1 gibi daireler ekonomik rakamlar ile taşınmakla beraber müşterilerimize özel indirimler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız ofis taşıma, parça eşya taşıma ve şirket taşıma gibi alanlarda da müşterilerine her türlü desteği sunmaktadır. Şehir içi nakliyeci ile çalışmak ve güvenilir bir firma bulmak oldukça zordur. Çünkü taşıma sırasında yapılan eksik işlemlerden dolayı mobilyalar ciddi zararlar görmektedir. Ancak İstanbul ev nakliye firmamızın uzman personelleri sayesinde en küçük bir sorunun yaşanmasına bile izin verilmemektedir. Tüm beyaz eşyalar, mutfak araçları gereçleri ve eşya dolapları kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Bu sayede yüzeylerin darbelere karşı daha dayanıklı olması sağlanmaktadır.

Şehir İçi Ev Taşıma

Firmamız tüm daireleri, binaları veya villaları şehir içi ev taşıma hizmetleri sayesinde aynı gün içerisinde boşaltmaktadır. Taşıma işlemleri sırasında müşterilerimizin hassas olduğu konularda ön planda tutulmaktadır. Ayrıca ofislere veya evlere getirilen eşyalar marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Şehir içi ev taşıma hizmetleri için talep edilen ücretler bir hayli düşüktür. Firmamız parça eşyalar içinde anlık olarak araç desteği sağlamaktadır. Özellikle de tekli koltuklar, masalar veya parça diğer malzemeler 4 saat içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Şehir içi nakliyeci firmamız, İstanbul’un 39 ilçesi içinde taşımacılık faaliyet, yürütmektedir. Ayrıca yüksek katlı binalar sadece asansör sistemleri ile taşınmakta ve kesinlikle aynı gün içerisinde boşaltılmaktadır.

Şehir İçi Nakliyeci

Şehir içi nakliyeci firmaları, sektörün en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır. Teknolojik araç modellerimiz sayesinde tonlarca eşya sıfır risk ile nakil edilmektedir. Ayrıca taşıma sürecinde eşyaların zarar görmesi gibi bir ihtimal bulunmamaktadır. Firmamız sigortalı nakliye, şehirlerarası nakliye ve ofis nakliye noktasında da her türlü hizmeti vermektedir. Şehir içi nakliyeci tarafından talep edilen tutarlar farklılık göstermektedir. Bazı firmalar paketleme, montaj gibi ek hizmetler içinde ayrı bir ücret talep etmemektedir. Ancak firmamız tek bir fiyat üzerinden taşıma desteği sağlamaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sizde hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Şehir içi nakliyeci

 

0530 165 5730