Close

Şehir İçi Nakliye Ücretleri

Şehir içi nakliye ücretleri indirimli sunan nakliyat firmamız yapılan kampanyalar ile Tüm ilçelerde ekonomik ücretlele taşıma hizmeti sunar.

Şehir içi nakliye ücretleri firmamız tarafından yapılan kampanyalar sayesinde bir hayli düşürülmektedir. Tüm ilçe ve semtlere ekonomik bir hizmet sunulmaktadır. Evlerde, işyerlerinde veya şirketlerde yer alan mobilyalar profesyonel yöntemler ile taşınmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından talep edilen şehir içi nakliyat ücretleri dahilinde paketleme, montaj ve kurulum desteği verilmektedir. Yani söz konusu destekler için ek bir ücret talep edilmemektedir. İstanbul ev nakliye firmamız her türlü yükü taşıyabilme gücüne sahip olan araç modelleri ile faaliyet göstermektedir. Parça eşyalar, ofis malzemeleri veya 1+1 daireler ise en geç 24 saat içerisinde şehir içinde bulunan adreslere ulaştırılmaktadır. Herhangi bir sorunun yaşanması da söz konusu değildir.

 

Şehir İçi Nakliye Firmaları

Şehir içi nakliye firmaları müşterilerinden farklı ücretler talep etmektedir. Bu ücretlerin aşırı yüksek olması nedeniyle de müşterilerin aile bütçeleri zorlanmaktadır. Ancak firmamız her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de 4+1, 5+1 gibi büyük daireler için yüzde 20’ye aran indirimler gerçekleştirilmektedir. Şehir içi nakliye ücretleri ise, eşyaların incelenmesinden sonra belirlenmektedir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine anlık olarak ekspertiz desteği sağlamaktadır. Tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Şehir içi nakliye firmaları tarafından verilen hizmetlerde yüklerin zarar görme riski yüzde sıfırdır. Yine yüksek katlı binalar, ofisler ve siteler içinde asansör sistemleri temin edilmektedir. Bu sistemler sayesinde taşıma işlemleri çok daha kolay ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

 

İstanbul Şehir İçi Nakliye Ücretleri

İstanbul şehir içi nakliye ücretleri, eşyaların götürülmesi planlanan adreslerin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise birbirine yakın olan ilçeler için mazot ücretleri talep etmemektedir. Ayrıca tüm eşyalar söz erilen tarihe kadar adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız profesyonel personelleri sayesinde mobilyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Müşterilerimiz ise şehir nakliye ücretleri haricinde ekstra bir maliyet ile karşılaşmamaktadır. Özellikle de ev taşıma hizmetleri piyasa da ki diğer nakliyat şirketlerine göre daha ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Sizde İstanbul ev taşıma firmamızı tercih edebilir ve tüm eşyalarınızın 7 saat içerisinde yeni adreslere götürülmesini sağlayabilirsiniz.

 

şehir içi nakliye ücretleri

 

 

0530 165 5730