Close

Şehir İçi Nakliye Şirketleri

0532 622 6260

 

Şehir içi nakliye şirketleri sayesinde ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler daha ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. İstanbul’un her bir semtine anlık olarak ulaşım sağlayan firmamız tüm eşya çeşitlerini özenle paketlemektedir. Ayrıca yüklerin zarar görmemesi içinde her türlü önlem alınmaktadır. Şehir içi nakliye şirketleri tarafından istenilen ücretler eşya sayılarına, apartmanların kat yüksekliğine veya ilçeler arası mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul ev nakliye firmamız ise her durumda ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Taşınması planlanan mobilyalar özenle paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Yüklemeler sırasında eşyaların çizilmesi, zarar görmesi ya da deforme olması söz konusu değildir. Şehir içi nakliye şirketleri asansörlü veya asansörsüz ev taşıma hizmeti de vermektedir.

Şehir İçi Ev Taşıma Şirketleri

1+1 de dahil olmak üzere tüm daireler, şehir içi ev taşıma şirketleri tarafından nakil edilmektedir. Firmamız öncellikle eşyaların demontajını gerçekleştirmekte ve daha sonra yükleme işlemlerine başlamaktadır. 4+1 gibi büyük daireler bile maksimum 9 saat içerisinde boşaltılmaktadır. Şehir içi ev taşıma şirketleri sayesinde müşterilerimiz bu süreç içerisinde herhangi bir zahmet ile karşılaşmamaktadır. Ayrıca tüm mobilyalar, yatak odaları, eşya kabinleri marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Montaj işlemleri ise sistematik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Evlerde karışık yaşanması veya sökülen parçaların kaybolması da söz konusu değildir. Şehir içi nakliye şirketleri, talep eden müşterileri içinde sigortalı taşımacılık veya asansörlü taşımak hizmeti de vermektedir.

Ucuz Şehir İçi Nakliye Şirketleri

Ucuz şehir içi nakliye şirketleri farklı alanlarda taşımacılık faaliyeti yürütmektedir. Tüm hizmetler ise çok ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Ucuz bir taşıma desteği almak isteyen ev sahipleri, firmamız ile iletişime geçmektedir. Ayrıca her müşterimiz için geçerli olan yüzde 10’luk indirim sayesinde nakliye fiyatları bir hayli düşürülmektedir. Firmamız kesinlikle profesyonel bir hizmet sunmakla beraber komisyonculuk yapmamaktadır. Şehir içi nakliye şirketleri tercihinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Örneğin bazı şirketler almış olduğu işleri diğer taşıma firmalarına devretmektedir. Bu durumda da müşteriler kiminle çalışacağını bile bilmemektedir. Ancak firmamız ise sadece kendi araçları ve ekipleri ile hizmet vermektedir.

 

Şehir içi nakliye şirketleri

 

0530 165 5730