Close

Şehir İçi Nakliye Fiyatları

Şehir içi nakliye fiyatları İstanbul şehir içi taşıma ücretleri İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası ilçelerinde indirimli ekonomik fiyata alın.

Şehir içi nakliye fiyatları eşya sayısına, eşyalarının tonajına ve binaların kat yüksekliğine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca her firmanın talep ettiği ücretlerde farklıdır. Yine eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi veya sökülmesi gibi işçiliklerde söz konusu maliyetleri yakından etkilemektedir. Ancak İstanbul ev nakliye firmamız her daim makul bir hizmet sunmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler cüzi rakamlar ile taşınmaktadır. Firmamız mobilyaların, raf sistemlerinin veya beyaz eşyaların montajı noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Özellikle de tüm yükler ücretsiz bir şekilde paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Bu sayede taşıma sırasında yüzeylerin çizilmesi dahi söz konusu değildir. Yükleme işlemleri ise eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir.

 

Şehir İçi Nakliye Firmaları

Şehir içi nakliye firmaları ofis taşıma, parça eşya taşıma ve büro taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Evlerde bulunan tüm eşyalarda profesyonel yöntemler ile yeni adreslere nakil edilmektedir. Ayrıca İstanbul’un her bir ilçe veya semtine de araç desteği sunulmaktadır. Şehiriçi nakliye fiyatları ise eşyaların incelenmesinden sonra belirlenmektedir. Firmamız şirket taşımacılığı gibi kurumsal hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Müşterilerimize özel indirimlerde yapılarak taşıma maliyetleri büyük oranda düşürülmektedir. Şehir içi nakliye firmaları, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda da hizmet sunmaktadır. İstenilen ilçe veya semtlere ise 1 iş günü içerisinde araç yönlendirilmektedir.

 

Şehir İçi Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Şehir içi nakliye fiyatları 1000 Türk Lirası ile 5000 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak bazı firmalar komisyon ücreti ödemekte ve söz konusu bu ücreti de müşterilerinden talep etmektedir. Ancak İstanbul ev taşıma firmamız için böyle bir ücret söz konusu değildir. Bünyemizde yer alan kamyon ve kamyonet modelleri sayesinde tüm eşyalar tek bir sevkiyat ile yeni adreslere götürülmektedir. Şehir içi nakliye hizmetlerinin tamamı kendi bünyemizde yer alan personel ve araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız Pendik, Kartal gibi yakın ilçeler arasında gerçekleştirilen sevkiyatlar için yakıt ücreti talep etmemektedir. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir.

 

şehir içi nakliye fiyatları

0530 165 5730