Close

Şehir İçi Nakliye Firmaları

Şehir içi nakliye firmaları İstanbul’un tüm ilçelerine taşımacılık hizmeti veren kurumsal şehiriçi nakliyat firmaları nakliye hizmeti sunar.

İstanbul’un tüm ilçelerine taşımacılık hizmeti veren şehir içi nakliye firmaları, profesyonelliği yakalamakla beraber her daim müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Dairelerde bulunan mobilyalar, beyaz eşyalar veya dolaplar istenilen ilçelere kadar götürülmektedir. Firmamız tüm eşyaları 1 iş günü içerisinde de taşımakladır. Ayrıca sevkiyatlar sırasında araçta bulunan yüklerin zarar görmesi engellenmektedir. Şehir içi nakliyat firmaları, ofislerde, şirketler veya villalarda bulunan eşyalar içinde taşımacılık hizmeti vermektedir. Ayrıca tüm yükler kaliteli bir işçilik ile paketlenmektedir. Paketleme işlemleri ise en az iki kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yine ambalajlanan eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında ağır darbelere maruz kalması da engellenmektedir. Firmamız yüksek katlı binalar için de şehir içi asansörlü nakliye hizmeti vermektedir.

 

Şehir İçi Parça Yük Taşıma

Şehir içi parça yük taşıma hizmetleri makul rakamlar ile verilmektedir. Sayıca az olan eşyalar talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere götürülmektedir. Ayrıca firmamız parça eşyalar içinde hem paketleme hem de montaj desteği sağlamaktadır. İstanbul ev nakliye bünyesinde bulunan kamyonlar sayesinde tüm eşyalar güvenli bir şekilde yeni yaşam alanlarına götürülmektedir. Firmamız diğer şehiriçi nakliye firması ile karşılaştırıldığı taktirde göre daha ucuz bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de 1+1 daireler parça eşya taşıma hizmetleri adı altında nakil edilmektedir. Bu sayede de müşterilerimiz daha ekonomik bir hizmet almaları sağlanmaktadır.

 

Şehir İçi Nakliye Firmaları

Şehir içi nakliye firmaları ile anlaştıktan sonra kesinlikle ek bir ücret talep edilmemektedir. Kurumsal bir çalışma prensibine sahip olan firmamız, ofis veya banka taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Kartal, Pendik gibi ilçelere de en geç 2 saat içerisinde araç yönlendirilmektedir. Şehir içi nakliyat firmaları, sadece kapalı kasa araçlar ile taşıma desteği sağlamaktadır. Müşterilerden gelen tüm talepler ise aynı gün içerisinde onaylanmaktadır. Firmamız eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi ve sökülmesi gibi uygulamalar içinde tek bir fiyat çıkarmaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde herhangi bir sürpriz ile karşılaşılması engellenmektedir. Şehir içi parça yük taşıma hizmetleri içinde asansör desteği sağlanmaktadır.

 

Şehir İçi Nakliye Firmaları

0530 165 5730