Close

Şehir İçi Evden Eve

  0532 622 6260

Şehir içi evden eve nakliye firmamız, yıllardır İstanbul sektöründe faaliyet göstermektedir. Ofis, ev başta olmak üzere yaşam alanlarında kullanılan tüm eşyalar firmamız tarafından farklı ilçelere götürülmektedir. Bünyemizde bulunan kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi araçlar sayesinde tüm eşyalar problemsiz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamıza gelen talepler ise aynı gün içerisinde onaylanmaktadır. Şehir içi evden eve nakliye hizmetleri sayesinde parça eşyalar, 1+1 gibi daireleri sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından sağlanan sigortalı taşımacılık hizmeti, ekonomik fiyatlar ile erilmektedir. Maddi açıdan değerli olan eşyalar kasko şirketlerimiz tarafından sigortalanmakta ve taşıma güvenliği arttırılmaktadır. Özellikle de firmamız yakın güzergahlar içinde yüzde 40’lık bir indirim gerçekleştirmektedir.

Şehir İçi Asansörlü Nakliye

Firmamız şehir içi asansörlü nakliye noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Rezidans gibi yüksek katlı binalar için vinç sistemleri temin edilmektedir. Bu sistemler 25 kat yükseklikte bulunan dairelerin kısa bir süre içerisinde boşaltılmasını sağlamaktadır. Ayrıca firmamız İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçeler de şehir içi asansörlü nakliye desteği sağlamaktadır. Taşınacak olan eşyalar, yükler veya ofis malzemeleri dikkatli bir şekilde asansör sistemlerine yerleştirilmektedir.

Şehir İçi Nakliye Firmaları

Şehir içi nakliye firmaları sayesinde taşınma süreci bir dert ve stres olmaktan çıkmaktadır. Çünkü tüm işlemler uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve dolaplar dikkatli bir şekilde sökülmekte ve ardından paketlenmektedir. Şehir içi nakliye firmaları, kesinlikle eşyaların zarar görmesini engellemekle beraber montaj veya paketleme içinde ek bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca ofis taşıma, parça eşya taşıma ve 1+1 daire taşıma gibi hizmetlerde maksimum 7 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

İstanbul sektöründe hizmet veren Şehir içi evden eve nakliyat firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Gerek fiyat gerekse işçilik kalitesi bakımından da sektörde ki diğer firmaların önüne geçilmektedir. Ayrıca şehir içi evden eve nakliyat personelleri, yükleme, boşalma ve en önemlisi de montaj gibi uygulamaları müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Firmamız ile görüşebilir ve eşyalarınızın aynı gün içerisinde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

şehir içi evden eve

0530 165 5730