Close

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Firması

Şehir içi evden eve nakliyat firmamız, müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı teklifler sayesinde tüm yükler ekonomik fiyatlarla taşımaktadır. Yaşam veya çalışma alanlarında bulunan mobilyaların tamamı uzman eller tarafından paketlenmektedir. Paketlenen her bir eşya teker teker kontrollerden geçirilmekte ve daha sonra araçlara yerleştirilmektedir. Şehir içi evden eve nakliyat ekipleri, taşıma uygulamaları sırasında yüklerin deforme olmasını engellemektedir. Ayrıca firmamız gerekli önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır. İstanbul tüm ilçelerine ise ücretsiz şekilde ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Firmamız asansörlü nakliye, sigortalı nakliye ve şehir içi parça eşya taşıma gibi çeşitli alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca eşyaların taşınması için istenen süreler maksimum 1 gün ile sınırlandırılmaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi Ev Taşıma

Firmamız şehir içi ev taşıma noktasında her türlü desteği sunmaktadır. Eşya sayılarına göre temin edilen araç modelleri sayesinde nakliye süreci aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca ofislerde, şirketlerde veya villalarda bulunan eşyalar içinde şehir içi ev taşıma hizmeti verilmektedir. Paketleme ve kurulum işlemleri sadece alanında uzmanlığı yakalamış olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede işçilik hatalarından dolayı yüklerin zarar görmesi engellenmektedir. İstanbul şehir içi evden eve nakliyat firmamız, parça eşyalar içinde sevkiyat desteği sağlamaktadır. Gebze ile Tekirdağ arasında bulunan tüm ilçelere aynı gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Firmamız kesinlikle komisyonculuk yapmamaktadır. Müşterilerimize söz verilen tarihlerde de tüm işlemler eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehir içi evden eve nakliyat fiyatları için doğru bir bilginin verilebilmesi için eşyaların incelenmesi gerekmektedir. Çünkü taşımacılık maliyetleri eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir Yine binaların kat planı, dairelerin büyüklüğü veya yüksekliği de fiyatları yakından etkilemektedir. Firmamız ise yakın ilçeler arası nakliye hizmetleri için araç masraflarını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Ayrıca en ucuz şehir içi evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. 1+1 daireler veya parça yükler içinde paketleme masrafı talep edilmemektedir. Kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm müşterilerimize özel olarak yüzde 20’ye varan indirimlerde yapılarak nakliye fiyatları bir hayli düşürülmektedir.

0530 165 5730