Close

Şehir İçi Ev Taşıma

 0532 622 6260

İstanbul’da oturan bireyler belirli dönemlerde adres değişikliğine gitmektedir. Bu nedenle de şehir içi ev taşıma hizmeti veren firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de 1+1, 2+1 gibi daireler sadece kapalı kasa araçlar ile taşınabilmektedir. Dolasıyla da ev sahiplerinin kendi imkanları ile taşınması oldukça zordur. Sektörün liderliğini üstlenen firmamız ise nakliye noktasında profesyonel bir destek sağlamaktadır. Özellikle de şehir içi ev taşıma hizmetleri sadece alanında uzman olan personellerimiz tarafından erilmektedir. Tüm eşyalar söz konusu personeller sayesinde hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca firmamız paketleme işlemleri kaliteli ambalajlar kullanmaktadır. Bu sayede yüklerin zarar görme riski en aza indirilmektedir. Şehir içi nakliye hizmetlerinin tamamı tüm ilçeler için verilmektedir.

Şehir İçi Ev Nakliye

Firmamız şehir içi ev nakliye hizmetlerini sadece sigortalı araç modelleri ile vermektedir. Ayrıca talep eden müşterilerimiz için ise nakliyat sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu sözleşme sayesinde zarar gören eşyaların olması durumunda anlaşmamız bulunan kasko şirketleri devreye girmektedir. Firmamız şehir ofis taşıma, parça eşya taşıma ve asansörlü nakliye noktasında da müşterilerine her türlü desteği eksiksiz bir şekilde sunmaktadır. Şehir içi ev nakliye ekipleri, mobilyaların montajını da tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm eşyalar odalara kadar yerleştirilmekte ve avizelerin montajı içinde elektrik ustaları temin edilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan araç modelleri sayesinde taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Herhangi bir gecikmenin yaşanması söz konusu değildir.

Şehir İçi Ev Taşıma Fiyatları

Firmamız şehir içi ev taşıma fiyatlarını eşyaları inceledikten sonra müşterilere bildirmektedir. Ancak eşya sayısı ne olursa olsun müşterilerimize özel indirim ve kampanyalar yapılmaktadır. Yüksek katlı binalar için ise asansör sistemleri temin edilmektedir. Şehir içi asansörlü ev taşıma hizmetleri de makul rakamlar ile verilmektedir. Firmamız paketleme, montaj veya sökme gibi uygular için tek bir fiyat hesaplaması gerçekleştirmektedir. Bunun dışında ise kesinlikle ek bir ücret talep edilmemektedir. Şehir içi ev taşıma süreleri ise 1 iş günü ile sınırlandırılmaktadır. Bu süre içerisinde tüm işlemler eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir.

 

Şehir İçi Ev Taşıma

 

0530 165 5730