Close

Samandıra Evden Eve Nakliyat NURSOY şirketi

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

Samandıra Evden Eve Nakliyat firması olarak evden eve nakliye, işyeri ve ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat, kasko sigortalı anlaşmalı garantili nakliyat ev taşıma hizmetleri sunmaktayız. İstanbul Samandıra evden eve nakliye şirketimiz ucuz fiyatlarla, güvenli yöntemlerle evinizi taşır, siz de rahat bir nefes alın.

 

Profesyonel Samandıra Evden Eve Nakliyat Firması

Samandıra evden eve nakliyat firmamız, bir evden eve nakliye firmasında olması gereken tüm özellikleri fazlası ile taşımaktadır. Eşyalarınız bize emanet edildiğinde, gözünüz arkada kalmadan taşınması gereken yere güvenle taşınacaktır. Eşyalarınıza gelebilecek her türlü zarara karşı, güvenilir sigorta şirketlerimiz aracılığı sigortalanmaktadır. İşinin ehli, dürüst, çalışkan personellerimiz, itina ile seçilmiş, eğitimli ve güvenilir personellerden oluşmaktadır. “Mal canın yongasıdır” atasözü, eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu anlatmaktadır. Bunun bilincinde olan nakliye firmamız, işine ve sizin eşyalarınıza itina göstererek, en mükemmel şekilde taşıma işlerini yerine getirmektedir. Her semtten her semte, her ilden her ile güvenli taşıma hizmeti sunmaktayız.

 

Samandıra Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri

Firmamız, eşya taşıma işiniz bize geldikten sonra eşyalarınızı taşıtacağınız adrese ücretsiz eksper göndererek tespit çalışmaları yapmakta, taşıma ve ne şekilde taşınacağı hakkında sizlere bilgi verecek ve sözleşme yapacaktır. Eksperimizin yapacağı sözleşme şartları çerçevesinde eşyalarınız, en güvenli ve pratik şekilde taşınacağı adrese taşınacaktır. Anlaşma sağlandıktan sonra gelen personellerimiz sökülmesi gereken eşyalarınızı itina ile sökerek, uygun ambalaj malzemeleri ile ambalajlar. Taşıma sırasında gerekirse, her kata yetişebilen özel olarak üretilmiş asansörlerimizi kullanan, evden eve nakliyat firmamız, eşyalarınızı en küçük çarpma ve ya deforme olmaya karşı güven altına almış olmaktadır. Taşınacağınız yerde de yine gerekirse asansör kullanarak, eşyalarınızı güven içinde taşır ve sökülen eşyaları da, yerlerine montaj işlemini yaparak teslim eder.

 

Samandıra Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Bize ulaşmak için internet üzerinden veya telefon aracılığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan firmamız,  evden eve nakliyat işinin önemini bilmekte ve siz sayın müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak bu hizmeti sizlere ulaştırmaktadır. Sizlerin memnuniyeti için, fiyatları gayet ekonomik şekilde ayarlamaktayız. Bize uğrayarak, bizden bilgi almanız menfaatiniz açısından çok yararlı olacaktır. Son model araçlarımız, kaliteli ekipmanlarımızla bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Sizlerin memnuniyeti, bizlerin daha ileri seviyelere ulaşmasına ve sizlere daha kaliteli hizmet sunmamıza neden olacaktır. Memnuniyetinizi dostlarınız ve çevrenizle paylaşın.

 

0530 165 5730