Close

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofisini taşımak ve eşyalarını yeni adresine ulaştırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça geniş araçlarla, her eşyanın sığabileceği şekilde hizmet veriyoruz. Ofis taşıma fiyatları eşyaların boyutlarına, sayılarına da bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Sadece merdivenden veya binaların asansörleriyle taşınabilecek olan eşyalar için farklı, kurumumuzun asansörü kullanılmak istendiğinde farklı fiyatlar belirleniyor.

Camdan eşyaların girebileceği alanlarda özel olarak asansörlü hizmetlerimiz, müşterilerimizin talep ettiği şekilde her türlü çalışmadan yararlanmanızı sağlayacaktır. Sigortalı, tüm eşyaların kayıt altına alındığı, aynı gün içerisinde her eşyanın taşınabileceği bir hizmet sürecimiz bulunuyor. Başvuruda bulunduğunuz taktirde, belirlediğiniz tarihte eşyalarınızı ofis taşıma çalışmaları için adresinizden alacak ve yeni adresinize güvenli şekilde ulaştıracağız.

Ofis Taşıma Ücretleri

Taşımacılık için belirlediğimiz ortalama fiyatlar ile, müşterilerimizin ofis eşyalarının yoğunluğuna bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösteriyor. Yapılacak olan başvurularla birlikte her bir uygulamanın değerlendirilmesi, özellikle güncel fiyat aralıklarımızla müşterilerimizin taşımacılık için isteklerinin karşılanması sağlanıyor. Ofislerin taşınmasını, tüm işlemlerin eşyalara uygun, güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini destekliyoruz. Firmamız tarafından belirlenen ücretler hem yeni taşımacılık uygulamalarından yararlanmanızı hem de her zaman için düşük fiyatlarla eşyaların yeni adreslerinize ulaştırılmasını sağlar.

Taşıma İşlemleri Güvenli Mi?

Taşımacılıkla ilgili belirlemiş olduğumuz yeni işlemler, teknolojik aletlerin çok daha yoğun bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Oldukça yüksek katlarda bulunan iş yerlerine yapılacak olan taşıma işlemleri için ofis taşıma fiyatları asansörlü olan hizmetlerinize uygun şekilde belirlenir.

Nasıl İletişime Geçebilirim?

Ofislerini taşımak isteyen ve yeni eşyalarını hasarsız bir şekilde adreslerine ulaştırmak isteyen bireylere özel olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ofis taşıma fiyatları özellikle bireylerin kendi araçlarıyla giriştikleri taktirde, yaşanabilecek hasarlar nedeniyle son derece maliyetli hale gelebiliyor. Bu durumun önüne geçilebilmesi, uzman bir ekiple taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesi için firmamıza başvurabilirsiniz.

Belirlemiş olduğumuz telefon numaralarıyla operatörlerimize ulaştığınızda hem hizmet politikalarımızı öğrenebilir hem de her türlü çalışmayı nasıl gerçekleştirdiğimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ofislerini taşımak isteyen kurumların eşyalarının kayıt altında olması sayesinde, eşyaların hiçbir parçasında eksiklik söz konusu olmayacaktır. Böylelikle taşıma işlemleri de doğrudan taşımacılık için belirlenen özel faaliyetler ile sigortalı şekilde ilgi görmeye devam ediyor.

TEL: 0532 622 6260