Close

Nakliyeciler

Nakliyeciler İstanbul nakliyatçılar evden eveciler ev taşımacılar arayan vatandaşlarımıza yönelik uzuz fiyatlarla taşımacılık hizmeti sunar.

Herhangi bir eşyanın taşınması için nakliye hizmeti veren firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu nakliyeciler her zaman kaliteli bir hizmet sunmamakla beraber müşterilerini mağdur etmektedir. Özellikle de yanlış yapılan uygulamalar nedeniyle pek çok eşya kullanılamaz bir hale gelmektedir. Bu nedenle de müşterilerimizin firma tercihinde dikkat etmeleri gerekmektedir. Nakliyeciler sektöründe 20 yıldır faaliyet gösteren İstanbul ev taşıma firmamız, müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet sayesinde rakiplerini geride bırakmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan kapalı kasa araç modelleri sayesinde de tüm eşyalar kısa bir süre içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız İstanbul’un her bir ilçesine de anlık olarak ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Taşıma işlemleri maksimum 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

 

İstanbul Nakliye Firmaları

İstanbul nakliye firmaları, ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Mobilyalar başta olmak üzere tüm yükler en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Diğer nakliyeciler ise paketleme işlemlerini istenilen düzeyde gerçekleştirmemektedir. Dolasıyla eşyalar en ufak bir darbe de zarar görebilmektedir. Firmamız ise her zaman önceliğini taşıma güvenliğine vermektedir. Firmamız yeni ofis ve evlere getirilen tüm eşyalar ise uzman marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda tüm eşyalar düzenli bir şekilde yeni odalara yerleştirilmektedir. Nakliyeciler firması olarak tüm işlemler profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca asansör taşımacılık, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

 

En Ucuz Nakliyeciler

En ucuz nakliyeciler firmaları bile müşterilerinden absürt rakamlar talep etmektedir.3+1 ve 4+1 ve 5+1 gibi büyük daireler için talep edilen ücretler ise daha da yüksektir. Ancak firmamız müşterilerine özel yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Bu indirimler hem ofis hem de parça eşya taşıma hizmetleri için geçerlidir. İstanbul ev nakliye firmamız kesinlikle ek bir ücret talep etmemektedir. Talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekspertiz yönlendirilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin fiyat noktasında en doğru bilgiyi almaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir taşınma hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca tüm eşyalar 24 saat içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Nakliyeciler

 

0530 165 5730