Close

Nakliyeci

Nakliyeci

 0532 622 6260

Sektörün liderliğini üstlenen nakliyeci firmamız, taşımacılık alanında başarıya ulaşmıştır. Tüm ilçelere yönlendirilen ekipler sayesinde nakil işlemleri kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Firmamız taşınacak olan mobilyalar, bazalar ve yataklar için ambalajlama desteği sunmaktadır. Böylelikle eşyaların en ufak bir zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Alanında uzmanlığı yakalamış bir nakliyeci olan firmamız, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve ev taşıma gibi hizmetler sağlamaktadır. Paketlenen eşyalar ise sadece kapalı kasa araçlar ile yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan kamyonlar, eşyaların zarar görmesini engelleyebilecek bir düzeydedir. Ayrıca yüksek katlı binalar için de asansörlü araç modelleri temin edilmektedir. Bu sayede rezidans, site gibi taşımacılık hizmetleri daha kolay bir şekilde verilebilmektedir.

Şehir İçi Taşımacılık

Şehir içi taşımacılık hizmeti veren firmaların alanında uzman olması gerekmektedir. Aksi taktirde eşyalar zarar görebilmekte veya yanlış yapılan işlemlerden dolayı maddi kayıplar meydana gelebilmektedir. Nakliyeci adı altında hizmet veren pek çok firma yetersiz bilgi ve tecrübeye sahiptir. Dolasıyla müşterilerimiz mağdur olmaktadır. Ancak İstanbul ev nakliye firmamız gerek uzman personelleri gerekse son model araçları sayesinde tüm eşyaları sağlıklı bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca ahşap mobilyalar içinde kurulum desteği sağlanmaktadır. Özellikle de eş dolapları, kanepeler veya koltuk takımları müşterilerimizin talepleri doğrultusunda odalara kadar yerleştirilmektedir. Nakliyeci firmamız sayesinde müşterilerimiz kusursuz ve zahmetsiz bir taşıma hizmeti alabilmektedir. Kesinlikle teslimat noktasında gecikmeler yaşanmamaktadır. Söz verilen gün ve saatte de adreslere ulaşım sağlanmaktadır.

İstanbul Ucuz Nakliyeci

Firmamız, İstanbul ucuz nakliyeci piyasasının liderliğini üstlenmektedir. Müşterilerimize özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirilmektedir. 1+1 gibi küçük daireler veya parça yükler için herhangi bir işçilik masrafı talep edilmemektedir. Ayrıca sektörün en ekonomik hizmeti firmamız tarafından sunulmakla beraber müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. İstanbul ucuz nakliyeci sayesinde 5+1 gibi büyük daireler bile maksimum 2 iş günü içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca İzmir, Antalya ve Ankara gibi şehirlere de haftalık olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Son olarak tüm işlemler ürün sahiplerinin bilgisi dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Evden eve nakliyat Evden eve Taşımacılık istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliye istanbul ev nakliye Kasko Sigortalı Taşımacılık Asansörlü Taşımacılık Kağışdağı Evden Eve Nakliyat Kavacık Evden Eve Nakliyat Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat istanbul asansörlü evden eve nakliyat Kadıköy Evden Eve Nakliyat Yenidoğan Evden Eve Nakliyat Pendik Evden Eve Nakliyat Göztepe Evden Eve Nakliyat Samandıra Evden Eve Nakliyat Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri Villa Taşımacılığı Nakliye Ücretleri Taşıma Şirketleri İstanbul Nakliyeciler Nakliye Fiyatları Nakliye Şirketleri Nakliye Firmaları İstanbul Ev Taşıma Ev Taşıma Fiyatları