Close

Nakliye Ücretleri

Nakliye Ücretleri

Nakliye ücretleri firmaların belirlemiş olduğu fiyat politikasına göre belirlenir. Nakliye ücretleri firmalar arasında farklılık gösterebilir. Bu nedenle nakliye firması seçerken fiyat araştırması yapılmalıdır. Nakliye firması için fiyat araştırılması yapılırken mutlaka firmaların kalite değerlendirilmesi yapılmalıdır. Uygun fiyatlara nakliye işlemi yapmak daha pahalı sonuçların yaşanmasına neden olabilir. Kurumsal alt yapıya sahip olmayan firmaların nakliye işlemi sırasında eşyalarınıza vereceği zarar sizlerde maddi ve manevi zarar oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle nakliye firması seçerken öncelikli olarak uygun fiyat değil kalite önemlidir. Nakliye firmaları fiyat politikası uygularken öncelikli olarak kendi çıkarlarını gözetmektedir. Firmamız fiyat politikasını belirlerken müşterilerimizin çıkarlarını gözetir. Bu nedenle firmamız nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen nakliye firmasıdır. Müşterilerimizden aldığımız memnuniyet ve güvenle her geçen gün sunmuş olduğumuz hizmet kalitemizi artırmaktayız. Firmamızın önceliği ilk olarak müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Firmamız % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Firmamız vermiş olduğu tüm hizmetlerde kalifiye hizmet veren firma çalışanları ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

Nakliye Ücretleri

 

Nakliye Ücretleri Belirlerken Firmamız Uyguladığı Politika 

Nakliye ücretleri belirlerken firmamızın uygulamış olduğu fiyat politikası her zaman müşterilerimizin en uygun fiyatlara en iyi ve kaliteli hizmeti almış olmasıdır. Firmamız müşterilerimize kolay ödeme fiyatları ve uygun nakliye fiyatları sunmaktadır. Hem uygun fiyatlı nakliye hizmeti hem de kaliteli nakliye hizmeti almak isterseniz en doğru adres firmamızdır. Nakliye hizmetlerinde firmamıza ne zaman ihtiyaç duyarsanız biz bir telefon uzağınızdayız. İstediğiniz zaman firmamızdan canlı telefon hizmeti alabilirsiniz. İşinde uzman ekibimiz nakliye ile ilgili sorularınızda günün her saatinde sizlere bilgi verecektir.

 

Nakliye ücretleri İle Kalite Arasındaki Bağlantı

Nakliye ücretleri ile kalite arasında her zaman doğru bir orantı bulunmaz. Firmalar fiyat politikalarını belirlerken her zaman kalite ve verdikleri hizmetleri orantılı fiyat belirlemezler. Bu nedenle verilen hizmetle eş değer fiyat politikası uygulanmalıdır. Firmalar kaliteli hizmet kapsamında vermiş oldukları nakliye hizmetlerinde, nakliye mesafesi, işçilik maliyeti ve eşya miktarı baz alınarak hesaplama yapmalıdır. Firma olarak müşterilerimizin en uygun ödeme fiyatları ile en kaliteli hizmeti almaları için çalışıyoruz.

0530 165 5730