Close

Nakliye Fiyatları 0532 622 62 60

Nakliye Fiyatları

Nakliye fiyatları uygulanan hizmetin türüne göre değişiklik gösterir. Nakliye hizmetleri arasında evden eve nakliye işlemleri, fabrika taşıma ve depolama, şehirlerarası nakliye işlemleri, asansörlü eşya taşımacılığı, villa taşımacılığı, ofis taşımacılığı olarak birçok farklı hizmeti kapsar. Bu nedenle nakliye hizmetlerinde uygulanan fiyatlandırma sistemleri farklılık gösterir. Özellikle uzun mesafeler fiyatların değişmesine neden olur. Firma olarak vermiş oldunuz hizmetler kapsamında her zaman ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetini. Bu nedenle nakliye fiyatlarımız her bütçeye uygun ve kolay ödeme seçeneklerine sahiptir. Müşterilerimize her zaman ilk öncelik olarak kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktır. Uygulamış olduğumuz fiyat politikalarında müşterilerimizin çıkarlarını gözeterek fiyatlandırma yapıyoruz. Amacımız çok para kazanmak değil mutlu ve firmamıza güvenen müşteri kazanmaktır.

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması
İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul Nakliye Fiyatları

Nakliye Fiyatları Belirlenirken Baz Alınması Gerekenler

Nakliye fiyatları belirlenirken baz alınması gereken uygulamaların başında nakliye hizmetinin gerçekleştirileceği mesafenin uzaklığıdır. Nakliye fiyatlandırılması yapılırken en çok önemli detay mesafenin uzaklığıdır. Mesafe uzadıkça nakliye için oluşturulan fiyat politikası de bu oranda artmaktadır. Nakliye fiyatları belirlenmesinde baz alınan ikinci önemli detay ise nakliye yapılacak olan eşyanın miktarıdır. Nakliye için taşınacak olan eşya ve miktarı fiyatlandırma yapılırken değerlendirilen konular arasında yer alır.

Nakliye fiyatlarının belirlenmesinde baz alınan bir diğer konu ise nakliye işlemi sırasında kullanılacak olan işgücü miktarıdır. Nakliye işleminde iş gücünün artmasına bağlı olarak fiyatlandırmada artmaktadır. Bu faktörler nakliye işlemlerinde fiyat politikasının belirlenmesinde önemli rol oynayan etmeleridir.

Nakliye Fiyatları Değerlendirerek Nakliye Firması Seçimi 

Nakliye fiyatları değerlendirilerek nakliye firması seçimi önemli konular arasında yer alır. Nakliye firması seçilirken uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan kurumsal firmalar tercih edilmelidir. Uygun fiyatlı olması için kalitesiz ve kurumsal olmayan firmalardan uzak durulmalıdır. Nakliye firması seçiminde belirleyici faktörün mutlaka kalite olması gerekir. İkinci sırada ise güven yer almalıdır. Firma olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında ilk önceliğimiz kalite ve güvendir. Fiyatlarımız her müşterimizin bütçesine uygun olacak şekilde hazırlanır. Firma olarak müşterilerimize kolay ödeme seçenekleri sunarız. Firmamızın temel amacı çok para kazanmak değil çok insan kazanmaktır.

0530 165 5730