Close

Kurfalı Evden Eve Nakliyat   

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

0532 622 6260

Kartal bölgesinin en köklü taşımacılık şirketlerinden biri olan Kurfalı evden eve nakliyat, tüm yükleri profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Firma uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiği için tecrübe ve deneyim açısından tam bir donanıma sahiptir. Talep edilen tüm mahalle ve caddelere maksimum 1 iş günü içerisinde ulaşılmaktadır. Özellikle de evlerde kullanılan değerli eşyalar, uzman ekipler tarafından işlem görmektedir. evden eve nakliyat firması bünyesinde her yüke özel olan araçlar bulunmaktadır. Kamyon ve tır gibi çeşitli depolama alanlarına sahip olan araçlar sayesinde de tüm yükler tek seferde taşınabilmektedir. Kurfalı nakliyat firması, mobilya, beyaz eşya ve benzeri yükleri, özenle paketlemektedir. Bu sayede indirme ve kaldırma sırasında yüklere zarar gelmesi engellenmektedir.

Paketleme Ve Yükleme Uygulamaları

 Nakliyat sektörünün en büyük sorunu ve riski, taşıma sırasında eşyalara zarar gelmesidir. Kimi zaman bu zararlar nedeniyle bahsi geçen eşyalar bir daha kullanılamamaktadır. Ancak Kurfalı evden eve nakliyat firması, bu gibi problemlerin yaşanmaması için gerekli önlemleri almaktadır. Örneğin cam sehpa veya vazo gibi ürünler, hem kaliteli ambalajlar ile paketlenmekte, hem de kutulara yerleştirilmektedir. Koltuk takımları veya halılar gibi eşyalar da en az iki kat olacak şekilde ambalajlanmaktadır. Kurfalı evden eve nakliyat personelleri, yükleme işlemlerini de kademeli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Örneğin ağır tonaja sahip olan yükler, aracın en arka tarafına konumlandırılmaktadır. Firma, parça yükler, ofis malzemeleri ve kurumsal taşımacılık hizmetlerinde de aynı hassasiyeti göstermektedir.

Montaj Desteği

 Paketleme ve yükleme kadar önemli olan diğer bir uygulama alanı ise, eşyaların montajı edilmesidir. Bu işlem sırasında yanlış yapılan hamlelerden dolayı da ürünler zarar görmektedir. Kurfalı evden eve nakliyat firması ise, montaj uygulamalarını alanında uzman mobilya ustaları tarafından gerçekleştirmektedir. Koltuklar, dolaplar ve kabinler teker teker kurulmaktadır. Kurfalı nakliyat firması, montaj hizmetleri için de herhangi bir ücret talep etmemektedir. Özellikle de taşımacılık sektörün tüm beklentilerini karşılamakta ve müşterilerine özel teklifler sunmaktadır.

 

Kurfalı Evden Eve Nakliyat Bedelleri

Kurfalı evden eve taşımacılık firması, tüm projeleri ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Firmaya gelen talepler anında değerlendirilmektedir. Sizde hemen eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için Kurfalı nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınız için de destek alabilirsiniz. Zira tüm hizmetler, piyasa şartlarına göre yüzde 10 daha makul rakamlar ile verilmektedi

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

0530 165 5730