Close

İstanbul Ev Taşıma 

İstanbul Ev Taşıma 

İstanbul ev taşıma ve nakliye işlemlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan büyük onur duymaktayız. Ev taşıma hizmetlerinde vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sonucunda siz değerli müşterilerimizin eşyalarını evlerinizden alarak taşımak istediğiniz alana büyük bir güven ve tedbirler eşliğinde taşıma ve nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ev taşıma nakliye işlemi sırasında profesyonel ve uzman ekibimiz sayesinde tüm eşyalarınızı büyük bir incelik ve detay ile güvenle hazırlayarak nakliye sağlıyoruz. Nakliye işlemi sırasında oluşabilecek en küçük hasarlarda dahi firmamızın sunmuş olduğu garanti ve sigorta kapsamında tüm eşyalarınızı garanti altına alarak uğraya bileceğiniz tüm zararları fazlasıyla karşılıyoruz. Firma olarak her zaman önceliğimiz müşterilerimizin güvenini ve çıkarını gözeterek hizmet sunmaktır.

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul nakliyat firması

İstanbul evden eve nakliyat İstanbul ev nakliye şirketi İstanbul İstanbul Ev Taşıma 

 

İstanbul Ev Taşıma Hizmetlerimiz

İstanbul ev taşıma hizmetleri olarak müşterilerimize birçok kapsamda hizmet sunmaktayız. Özellikle müşterilerimizin taşımak istediği yeni evlerinin yüksek binalarda olmasından dolayı taşıma hizmetinin zor olmasından dolayı asansörlü eşya taşıma hizmeti uygulayarak müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Asansörlü eşya taşıma sisteminde yüksek katlarda bulunan binalara rahatlıkla taşıma hizmeti sunuyoruz ve bu taşıma işlemi sırasında eşyaların hiçbir şekilde karar görmüyor. Vermiş olduğumuz asansörlü taşıma hizmetlerinde eşya taşıma işlemi kısa sürede biter ve daha kısa süreli nakliye işlemi gerekir. Firma olarak müşterilerimiz için en doğru nakliye işlemini seçerek güvenli hizmet sunuyoruz.

 

İstanbul Ev Taşıma Hizmetleri Alırken Müşterilerimizin Dikkat etmesi Gerekenler

İstanbul ev taşıma hizmetleri alırken müşterilerimizin dikkat etmesi gereken kuralların başında öncelikle hizmet alacakları firmaların kaliteli ve güvenli firmalar olması gerekir. Mutlaka taşıma hizmeti sunan firmaların taşıdıkları eşya için garanti ve kasko hizmeti vermesi gerekir. Nakliye hizmeti almak isteyen müşterimizin dikkat etmesi gereken kurallardan bir diğeri ise hizmet alacakları firmanın çalışan elemanlarının kaliteli ve güvenli hizmet veriliyor olmasıdır. Firma olarak her zaman müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunarak ve kaliteli ve güvenli hizmet sunan çalışma arkadaşlarımız ile hizmet vererek elimizden gelen fazlasını yapmaktayız. Firma diğer nakliye hizmeti sunan firmalardan farkı güler yüzlü ve uzman ekibimizle profesyonel hizmet sunmaktır.

0530 165 5730