Close

Dükkan Eşyası Depolama

Dükkan eşyası depolama firmaları ile vatandaşlarımıza özel kiralık dükkan depolama alanları sunuyoruz. Temiz dükkan nakliyat depolama hizmeti ile güvenle eşyalarınızı dükkandan depoya ve depodan dükkanlara taşıyoruz.

Taşınması ve depolanması istenen her türlü eşyanın kurumumuz aracılığıyla istendiği şekilde hazırlanması mümkündür. İstanbul Eşya depolama firmamızla iletişime geçebilir, dükkan eşyalarının hem toplanmasını hem de belirlenen depoda tutulmasını sağlayabilirsiniz. Güvenilir, uzun yıllardır sektörde varlığını sürdüren, eşyalarınız için garantiler sunan bir kurum olmamız, tercih edilmemizi sağlıyor. Dükkan eşyaları depolama işlemlerini tüm çalışanlarımız özenle gerçekleştirirken, herhangi bir deformasyon oluşmamasına dikkat ediyoruz. Kırılacak eşyalar ile mobilyalar da dahil olmak üzere, ofis eşyalarında çizik veya kırıklarla karşılaşılmamasını sağlıyoruz.

 

İstanbul Dükkan Eşyası Depolama Şirketi

İstanbul Dükkan eşyalarını depolama için yeterli ve güvenli yeriniz bulunmadığı durumlarda, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ne kadar durmasını istediğiniz, ne kadar eşyanın bulunduğu ve hangi koşullarda korunacaklarına bağlı olarak depo belirliyoruz. Çalışmalarımız, tüm müşterilerimizin memnun olması ve herhangi bir ürünün zarar görmesinin önüne geçilebilmesi için özenle sürdürülüyor. Uzun yıllardır piyasadaki faaliyetlerimizden yararlanan, avantajlı bir şekilde depolama imkanlarımızı değerlendiren müşterilerimiz bulunuyor.

Hassas tek parça halindeki nesnelerin de, parçalara ayrılabilen ve farklı taşıma prosedürleri gerektiren ürünlerdeki gibi dikkatle yerleştirilmesi için girişimlerde bulunuyoruz. Dükkan eşyası depolama prosedürleri tamamen ne kadar ürün bulunduğuna, ne kadar süre boyunca depolanacaklarına bağlı olarak belirleniyor. Herhangi bir şekilde diğer müşterilerimizin nesneleriyle karışmayacak, tüm ürünlerin tekrar sahibine verilmesini sağlayacak hizmet sunuyoruz. Böylelikle hem güvenli şekilde korunmaları hem de teslimat süresine dek karışmamalarını sağlıyoruz.

 

Temiz Dükkan Depolama Alanları

Depolanması talep edilen ürünlerin her zaman için müşterilerimizin bize teslim ettikleri haliyle korunmasını sağlıyoruz. Böylelikle hem alırken hem de iade ederken, belirtildiği ve kayıtlara geçirildiği haliyle geri dönüş yapıyoruz. Sigorta imkanımızın da bulunuyor olması, herhangi bir olumsuz durumda direkt olarak müşterilerimizin kanuna uygun şekilde haklarını aramaları mümkün oluyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda araçlarla nesnelerin alınması, taşınması ve depolara yerleştirme ile ilgili süreçte mağduriyet yaşanmamıştır. Bu sayede güvenilir, sıkça talep edilen bir hizmet politikamız bulunduğunu söyleyebiliyoruz.

 

Dükkan Eşyası Depolama İletişim

Kurumumuzla iletişime geçmek ve hizmetlerimizden yararlanmak için telefon numaralarımız sayesinde operatörlerimizle görüşebilirsiniz. Dükkan eşyası depolama hizmetimiz için aradığınızı belirterek, sizden talep ettiğimiz bilgilere uygun şekilde işlemleri başlatabilirsiniz.

0530 165 5730