Close

Dudullu Evden Eve Nakliyat

 0532 622 6260

Farklı alanlarda kullanılan eşya modelleri, kimi zaman dilimlerinde taşınarak, yine farklı adreslere götürülmektedir. Ancak pek çok kişi eşyalarınız zarar gelmesi noktasında her zaman endişe duymaktadır. Dudullu evden eve nakliyat firması ise, uygulama yöntemleri sayesinde söz konusu endişeleri ortadan kaldırmaktadır. Firma tüm ürünleri veya yükleri, profesyonel bir şekilde paketledikten sonra araca yüklemektedir. Ayrıca her eşya modeline özel olarak üretilen ambalajlar ve ciltler sayesinde de yaşanması muhtemel olan maddi zararlar ortadan kaldırılmaktadır. Dudullu evden eve nakliyat firması, bölgenin tüm mahalle ve caddelerine hizmet vermektedir. Talep edilen adreslere maksimum 2 iş günü içerisinde araç gönderilmekte ve yeni düzenin mümkün mertebe en hızlı bir şekilde kurulması sağlanmaktadır.

Şehir İçi Taşıma Dudullu Evden Eve Nakliyat

İstanbul gibi metropol şehirlerde taşımacılık hizmeti vermek oldukça zor olmakla beraber tecrübe gerekmektedir. Zira yoğun trafik nedeniyle eşyaların yeni yaşam alanına götürülmesi zaman almaktadır. Ancak Dudullu evden eve nakliyat kamyonların bulunan akıllı yol bilgisayarları sayesinde, yolculuk hem güvenli, hem de kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadır. Firma şehir içi taşımacılık hizmetlerini, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araç modelleri ile gerçekleştirmektedir. Yine İstanbul’un dar sokak ve caddeleri için de asansörlü araçlar kullanılmaktadır. Asansör sistemleri, eşyaların bina içerisine girilmesine gerek kalmadan talep edilen katlara kadar çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu sistemin en büyük avantajı, paketlerin orantısız insan gücüne maruz kalmasını engellemesidir. Dudullu evden eve nakliyat firması, şehirlerarası taşımacılık noktasında da faaliyetler yürütmektedir. Türkiye’nin 81 iline araç tahsis edilmekte ve tüm bölgelere hafta da en az 2 sefer sevkiyat düzenlenmektedir.

Taşıma Güvenliği

 Üsküdar Ev Taşıma Nakliye şirketleri

Bir eşyanın taşınması sırasında zarar görmemesi için, alınması gereken sayısız önlem bulunmaktadır. Zira her eşyanın dayanabileceği maksimum darbe limiti farklıdır. Ayrıca fiziksel olarak da çeşitli özelliklere sahip olan yükler, sadece uzman personeller tarafından işlem görmelidir. Dudullu evden eve nakliye firması ise, hem ürün, hem de taşıma güvenliğini sağlamak için gereken tüm önlemleri almaktadır. Tüm yükler özenle paketlenmekte ve yapısına uygun olan araçlara yüklenmektedir. Ayrıca yolculuk sırasında iki eşyanın birbirine sürtülmemesi için de sabitleme aparatları kullanılmaktadır. Dudullu nakliyat personelleri, en ufak bir eşyanın zarar görmemesi için, gerek taşıma, gerek montaj, gerekse paketleme işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Parça Yükler Nasıl Taşınır?

 

Dudullu evden eve nakliyat personelleri, parça yükleri teker teker adreslerden toplamakta ve firmanın depolarına götürülmektedir. Sevkiyatın gerçekleşeceği tarih ve saat önceden ürün sahiplerine bildirilmektedir. Ayrıca tüm parça yükler, depolama sırasında sevkiyata hazır bir hale getirilmekte ve kesinlikle yanlış teslimat gerçekleşmesi engellenmektedir. Sizde hemen Dudullu nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlar ile alma şansı bulabilirsiniz.

0530 165 5730