Close

Dragos Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Dragos evden eve nakliyat hizmetini veren ve oldukça uygun fiyatlar üzerinden taşımacılık sağlayan birçok farklı firma bulunmaktadır. Bu firmalar kapsamında hizmet almak için hem bütçenizi hem de dilediğiniz hizmetleri göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Bu şekilde sorunsuz bir biçimde stresli bir süreç olan ev taşıma aşamasını da atlatabilirsiniz.

Taşımacılık Firmaları Hangi Malların Sorumluluğunu Almaz?

Dragos evden eve nakliyat firmalarının sorumluluğunu almayacağı bazı mallar bulunmaktadır. Bunların başında özel eşyalar gelmektedir. Firmalar evinize gelmeden önce bu konuda gerekli olan uyarıyı yetkililer aracılığı ile gerçekleştirirler. Mücevher gibi özel eşyaların sorumluluğunun kesinlikle firmalar tarafından üstlenilmediği de bildirilmelidir. Bu eşyaların sorumluluğu kişilere aittir.

Ağırlık bakımından fazla olan eşyaların daha önceden firmalara bildirilmesi gerekmektedir. Örneğin evinizde piyano veya para kasası gibi eşyalar varsa bunun öncelikli olarak firmaya bildirilmesi lazımdır. Çalışanlar da bu bilgiye göre hazırlıklı olarak evinize gelirler.

Fiyat Nasıl Belirlenir?

Dragos evden eve nakliyat kapsamında ödemeniz gereken fiyatın belirlenebilmesi için öncelikli olarak mesafenin dikkate alınması gerekmektedir. Mesafe ne kadar uzaksa ödenmesi gereken tutar da o denli artış gösterecektir. Fiyat belirleme süreci içerisinde eşyaların ne denli yüklü bir ağırlıkta olduğunu da göz önünde bulundurmalısınız. Eşyaların kapsamı arttıkça sizin de toplamda ödemeniz gereken tutara eklemeler yapılacaktır. Tabi ki son olarak talep ettiğiniz ek hizmetler de hesaba dahil edilecektir.

0530 165 5730